Wpis z mikrobloga

Jest godzina 6:30. Mama cię budzi do szkoły. Mówisz, że źle się czujesz, więc dotyka czoła. Ciepłe. Termometr wskazuje 37.5. Zostajesz w domu, przenosisz się z kołdrą do salonu. Włączasz Cartoon Network. Leci Krowa i Kurczak. Potem będą Bliźniaki Cramp, a potem Ed, Edd i Eddy.
Mama zrobiła kakao.
  • 182
  • Odpowiedz
@vojtyla: odlotowe agentki, witch, ah ten andy, jerry i paczka, atom, galactic football, h2o, dom dla wymyślonych przyjaciół pani foster, ed edd eddy, swiat wg ludwiczka, blizniaki cramp i duzo duzo wiecej
  • Odpowiedz
@vojtyla: taaa, 37,5 to żadna gorączka. Musiałabym mieć z 40 stopni, żebym mogła zostać w domu.
Długo się musiałam leczyć z tej mentalności niewolnika i zacząć szanować własne zdrowie (i przy okazji innych, z którymi w tym dniu bym się stykała). Dzięki mamo,przynajmniej już wiem czego nie robić własnym dzieciom xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@vojtyla: jeszcze laboratorium Dextera, Atomówki, Chojrak tchórzliwy pies (ʘʘ) i do tego płatki na śniadanie ()
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @vojtyla: Polecam zrobić sobie maraton atomówek. Sezony 1-4 są absolutnie przegenialne, a jedenastominutowe odcinki (dziewięć minut, jeśli odliczysz intro i outro) pozwolą na obejrzenie kiedykolwiek, bo są po prostu niezobowiązujące czasowo.

Do tego nauczysz się fajnych słówek z angielskiego. Autor uwielbiał bawić się językiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam mocno


Natomiast sezony 5-6 są związane z nieco innym studiem/wydawcą, do tego kreska komputerowa zamiast rysowanej
Anekito - @Megawonsz_dziewienc: @vojtyla: Polecam zrobić sobie maraton atomówek. Sezo...

źródło: comment_1618813801PTb2hKj9gbW49B5OQBVwbk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, ze chorowałam jako dziecko bardzo często (angina praktycznie raz w miesiącu minimum) i cyk, tydzień zwolnienia ze szkoły i cartoon network cały Boży dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile się angielskiego nauczyłam...dopiero teraz jestem tego świadoma, ile mi to tak naprawdę dało - jestem dziś tłumaczem () Piękne czasy. A najbardziej zawsze czekałam na sobotę, gdy w południe
  • Odpowiedz