Wpis z mikrobloga

17 lat od wejścia do Unii i jedyne co macie w młodym wieku, to kredyt na całe życie, wynajem klitki 30-35m2 lub dzielenie mieszkania z obcymi ludźmi. O pensjach nie wspominam, bo żeby dobrze zarabiać trzeba być albo z IT, albo mieć +30 lat i długi staż #!$%@? za półdarmo wraz z dyplomami. W gratisie zryta psychika.

Zrobili sobie tutaj z nas kolonie niewolników i osadzili swoich konsulów do trzymania nas za mordę, a wy jeszcze im w dupę wchodzicie XD

#nieruchomosci #pracbaza #takaprawda #bekazpodludzi #uniaeuropejska #polakicebulaki #bogactwo #heheszki
  • 180
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: aha, rzeczywiscie mieszkając w Dani w wieku 25 lat ma sie własne m4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Wielkiej Brytanii jak sie ma dorobisz do 30stki wlasnej willi to dostajesz ją od królowej a w Hiszpani rozdają mieszkania.

Wwyprowadź sie z Unii jak ci sie nie podoba, daleka do Lwowa nie masz. Bedziesz mogl sobie zyc w kolebce polskości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Sok_Mandarynkowy: zaraz ktoś ci napisze że trzeba było się uczyć... Bo wiesz ludzie po zawodówce nie zasługują na godne życie xD ogólnie Polacy to najgłupsza nacja jaką znam a zwiedziłem trochę świata...
  • Odpowiedz
Pzed 2004 Polska to była kraina mlekiem i miodem płynąca? Zresztą wystarczy popatrzeć na sam wykres, że największy przyrost PKB mieliśmy po wejściu do UE


@Zaid: Z tego wykresu wynika, że po 2008 roku nie bardzo rośniemy gospodarczo. 4 lata w UE i jakby stagnacja. Oczywiście jeśli mierzyć to walutą obcą bo teoretycznie to w złotówkach jest nieprzerwany* wzrost (*wyjąwszy ostatni rok przez kovid) i ludzie brandzlujący się do PKB wyrażonego
Okcydent - > Pzed 2004 Polska to była kraina mlekiem i miodem płynąca? Zresztą wystar...

źródło: comment_1619106596XxTHSuEOnGujpJpKd4mGuM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Przecież oprócz IT, to jedyne godne zarobki możesz dostać w jakiejś zachodniej firmie, chociaż w sumie to nie wiem, czy polskie IT jest wyjątkiem, patrząc na CDPRed, Asseco czy Comarch. Jeśli zachodni „właściciele kolonii” zapewniają lepsze warunki dla swoich „niewolników” od naszych „polskich współbraci”, to nie wiem czy to dobrze o nas świadczy.
  • Odpowiedz
17 lat od wejścia do Unii i jedyne co macie w młodym wieku


@Sok_Mandarynkowy: A pamiętasz polską rzeczywistość przed wejściem do Unii? Bo ja tak i nie żałuję ani jednego dnia w niej.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Żarłbyś karme dla psa gdyby Unia Polski za morde nie trzymała. Większość będzie pluć na UE obarczając ją za swoje życiowe niepowodzenia, ale Unia daje też bardziej inteligentnym, przedsiębiorczym i zaradnym Polakom duże szanse rozwoju.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Trzeba mieć 15 lat żeby tak pisać. Nie było gorszych czasów do życia niż lata 90-2004, ale tego nie wiesz, bo wydaje ci się że poziom życia z UE to domyślna wartość dla każdego kraju. Otóż nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Sok_Mandarynkowy: musisz być bardzo młody skoro nie pamiętasz realiów 1990-200X, w Polsce dopiero od jakiejś dekady zaczęło się robić na plus.

No ale obecna władza wszystko robi by odwrócić ten trend i wrócić do lat 90-tych.
  • Odpowiedz