Wpis z mikrobloga

co?! ale fikołki xD perfumy ładnie pachną typie, a smród alkusów jest ohydny


@majkkali:

No nie wiem. Jeśli o mnie chodzi, to nawet ,,zapach" nie jest najważniejszy. Mnie niektóre perfumy po prostu ,,duszą" - do tego stopnia, że raz musiałem wysiąść przystanek wcześniej, bo bałem się, że zaraz tam zemdleję.

Tylko co mnie różni od @Zabojcza_Rozowa / atencjuszka, że ja mam świadomość tego, jak wygląda świat - i uwaga - wiem
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: najgorzej jeszcze, jak jakieś inby taki pijany robi i jeszcze wysiadać nie chcę. Ostatnio miałem taka sytuację. Odjechałem po czasie bo oczekiwałem na Straż miejską by zabrała mi pijanego gościa.
  • Odpowiedz
@Lardor: Jesteś kierowca? Wspoczuje, spóźnienie przez jakiś śmierdzący awanturujący się odpad :/ ale jak widać jest całe grono dzbanów broniących tych ludzi i uważający, ze takie zachowanie itp jest całkiem normalne
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabojcza_Rozowa jestem kierowcą. Dla mnie nie ma problemu półki zachowuje się ludzko czyli nie robi wojen trzyma się normalnie na nogach to niech wsiada no ale flaszki walające się i picie piwa to takich delikwentów od razu wyrzucam z pojazdu
  • Odpowiedz
albo walisz jakaś ryba co zjadłaś na śniadanie. Ciekawe co by napisał ten pijak o tobie na Mirko


@microraptor: Po to wymyślono płyn do płukania ust (jeśli nie chce ci się myć ponownie zębów). Dodatkowo ryba wyjątkowo jakoś nie #!$%@? z ust po zjedzeniu.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: jak ktoś nie robi problemów to co.jest nie tak? Człowiek sobie wypił przed pójściem spać pół litra a potem rano do pracy i mu się tam rozkłada w brzuszku to tak jest. Baby śmierdzą perfumami i faceci to i rozkładające się alko jest w normach. Tak jest w komunikacji zbiorowej. Poza normami jest smród odchodów i niemytego ciała od miesięcy.
  • Odpowiedz
może też zatruwasz innym życie swoimi obrzydliwymi perfumami albo walisz jakaś ryba co zjadłaś na śniadanie. Ciekawe co by napisał ten pijak o tobie na Mirko


@microraptor: ty tak serio, porownujesz zapach perfum do przetrawionego piwska?
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: to jeden z powodów dla których maseczki mogłyby zostać już na zawsze, nie ma nic gorszego niż oddech polaka na plecach w kolejce albo smród przetrawionego alkoholu unoszący się na kilka metrów dookoła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz