Wpis z mikrobloga

@BrockLanders:
Jesli gosc przy takiej wadze wyciska 100 kg to znaczy ze jakis potencjal jest. To nie jest jakies dno genetyczne. Teraz pora wlozyc ten sam wysilek, te samo zaangazowanie w:
- martwy ciag
- podciaganie
- wioslowanie
- wyciskanie zolnierskie
- przysiad
I tutaj mierzyc skrupulatnie postepy. Tak jak cieszyl kazdy kg na laweczce, tak dokladac po kg w reszcie podstawowych bojow. 2 lata treningu z solidnym priorytetem na plecy
Nie wierzę #!$%@? xD. Trenuję od 5 lat kalistenikę i nie wyglądam jak schwarzenegger szok! Zdradzę wam sekret i to za darmo. Instagram, youtube i inne socjale zniszczyły każdy sport sylwetkowy. To, że udostępniacie wpisy, że genetyka robi wszystko to tylko wymówka. Mam astmę i kamienie nerkowe. Są tygodnie gdzie czasami muszę odpuścić, ale dalej trenuję i mam efekty. Ludzie z neta wiedzą jak robić zdjęcia jakich filtrów używać oraz często stosują
@BrockLanders:
Tez juz dlugo siedze w branzy i czesto widze jakiegos anonka, ktory trenuje pol roku, rok i robi postep. Spytasz sie o wyniki to powie ile idzie na klate i na tym opis osiagow sie konczy. W to wlozyl prace, nad tym sie skupial, tym mierzyl postepy. Po czym sie zniecheca bo nie ma ''genetyki''. Gosc przy 179cm i 66kk wagi wyciska 100. Niech zrobi tak dobry wynik na drazku,
@Makak87: genetyka człowieka jest przystosowana do polowań na mamuty i walki, każdy przy odpowiedniej ilości treningu zrobi forme. Jedni lepszą drudzy gorszą ale i tak będą sie czuli 100x lepiej i przez to może nabiorą pewności w kontaktach z laskami jeśli o to chodzi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@loxapine: dokładnie, tu ja po roku z ulańca (chłałem sporo piwska codziennie i żarłem co popadnie) na takie coś bez planu, diety. Tylko sobie kalorie liczyłem i trening sam układałem bez wielkiego ładu i składu xD

Pamiętać trzeba że w ciągu tego roku były 3 miesiące siłownie zamknięte xD
Pobierz D.....r - @loxapine: dokładnie, tu ja po roku z ulańca (chłałem sporo piwska codzienn...
źródło: comment_1619303858y1rzwzITgxGa8jig9Be2fw.jpg
@DunningKruger: a pomyśleć, że niektórzy muszą poza liczeniem kalorii patrzeć jeszcze na to co jedzą, bo nie tolerują jakiegoś glutenu, rodzaju cukru itd...ehh, bycie słabym genetycznie do udręka xD jak już ta medycyna ratuje tych słabych ludzi gdy się rodzą to niech chociaż leczy ich potem
@loxapine: obrazek z dupy - ci po prawej na bank też trenują. To, że mają lepszy ryj niż gość po lewej to mają lepszy ryj, to wszystko.
Ale sylwetkowo nie wypadają moim zdaniem lepiej niż on (widać, że mają na sobie mniej mięsa) i silowo też nie sądzę żeby byli lepsi.

Geny to nie jest wszystko - naprawdę można nie mieć top tier genów jak mr olympia i mieć bardzo dobra
Naprodukowałem się tutaj to dojebię tagów dla zasięgów i zakończę:
#przegryw, #kalenistyka, #mikrokoksy, #sztukiwalki, #depresja, #blackpill, #wychodzimyzprzegrywu, #rozwojosobistyznormikami

Sportem da się wyleczyć przegryw.

Nawet jeśli masz geny poniżej przeciętnej, to przy dzisiejszym dostępie do wiedzy możesz w 5 lat, bez soku, być przekozakiem w wybranej przez siebie dyscyplinie sportowej. Jeśli to zaplanujesz, zrobisz research i będziesz w tym konsekwentny. Jesteś większy misio, siłownia, potem ogólna