Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że przeciętna osoba, która pójdzie na siłkę po kilku miesiącach ma z 38 cm w łapie i po dłuższym czasie z 40 cm? A ja po 3,5 roku mam 35 cm? (pod koniec masy dochodziło do 36 cm, ale co z tego jak na pełnym docięciu miałem nawet niewiele ponad 34 cm). Nie mogę tego przeżyć. Dieta (masa/redukcja), regeneracja, progres, różnego rodzaju treningi (przez ten czas można było trochę pokombinować z różnymi ćwiczeniami) i nic nie chce ruszyć.. A np. takie nogi według znawców za mało ćwiczę i będę mieć jak bocian. (tylko przysiady z 2 razy w tygodniu). No i z początku tak je cisnąłem, że wyglądałem jak gymcel z przerośniętymi nogami, dupą i słabą górą. Serio. Nawet największe koksy na siłce takich nie miały xD W końcu się opamiętałem i z tego powodu nie ćwiczyłem kompletnie nóg przez cały rok. W tym roku poćwiczyłem je na spokojnie 2 miesiące i już ledwo wchodzę w spodnie, a ramiona cokolwiek bym nie robił stoją w miejscu... z innymi partiami nie problemu. Barki, plecy, klata - są dla mnie zadowalające.

Czy ktoś doświadczony bez heheszków jest w stanie w jakiś sposób naprowadzić mnie co zrobić? Miał ktoś taki problem i sobie poradził? Ulać się jak jakie prosie? Gdzieś wyczytałem, że komuś po stagnacji pomogło podciąganie się podchwytem na biceps. Robię np. 3x12 +20 kg i nic z tego. Czy to geny i gówno zrobię jak nie zatankuje dupy?

#mirkokoksy #silownia #przegryw #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6085d738df02be000aefea57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest, że przeciętna osoba, k...

źródło: comment_1619388149tM0fT220dx7B0zCIU1XM2f.jpg

Pobierz
  • 21
@loxapine: da się, zgoogluj gościa Mikołaj Żegliński - all natural jest a lepiej zrobiony niż Jeff, z polaków to chyba on ma największą wiedzę jaką znalazlem chociaz mocno w tmy nie siedzę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Eugeniusz_Zua: Akurat Mikołaj Żegliński to wielki lifefuel dla hipceli. Z totalnego gówna frame/hip-cela zrobił formę Adonisa.
Mając kobiece wcięcie w talii wykorzystał to i dołożył sporo mięsa w plecach i nogach co optycznie zwęziło tragiczne biodra. Nigdy się nie dowiesz jaki masz potencjał jeśli nie wykorzystasz go w pełni.
B.....W - @Eugeniusz_Zua: Akurat Mikołaj Żegliński to wielki lifefuel dla hipceli. Z ...

źródło: comment_1619448669vyEGi0i95Mj15O2KuNGhdz.jpg

Pobierz