Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: wcześniej jakoś nie potrzebowałem koła, od kiedy mam prawko to wole auto. Ale jakoś od miesiąca przeglądam tagi na mirko gdzie ludzie wrzucają fotki z tras po lasach i w ogóle, wydaje się być spoko tak móc pojeździć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: wcześniej jakoś nie potrzebowałem koła, od kiedy mam prawko to wole auto. Ale jakoś od miesiąca przeglądam tagi na mirko gdzie ludzie wrzucają fotki z tras po lasach i w ogóle, wydaje się być spoko tak móc pojeździć

@chianski: Ale posiadanie prawka nie wyklucza roweru, przecież to może tylko do rekreacji służyć
@sylwke3100: No tak, ale od kiedy jeżdżę autem nie miałem żadnej potrzeby jeździć rowerem - jeśli chodzi o aktywność na dworze, to zawsze wolałem bieganie. Po prostu zamknięcie wszystkiego doprowadziło do tego, że zatęskniłem za dwoma kołami ¯\(ツ)
@sylwke3100: No tak, ale od kiedy jeżdżę autem nie miałem żadnej potrzeby jeździć rowerem - jeśli chodzi o aktywność na dworze, to zawsze wolałem bieganie. Po prostu zamknięcie wszystkiego doprowadziło do tego, że zatęskniłem za dwoma kołami ¯_(ツ)_/¯


@chianski: W sumie mając auto i odpowiedni rower można sobie urozmaicić wycieczki bawiąc się w kombinowanie typu pojechać gdzieś dalej autem i tam wypakować rower objechać co trzeba i wrócić autem.