Wpis z mikrobloga

mam propozycję zmiany stanowiska (obecnie jestem konstruktorem) na stanowisko związane z Microsoft Dynamics 365 (ERP). Ogólnie po w drożeniu miałbym iść w stronę developmentu, szczerze nie wiem na razie nic o tej dziedzinie. Czy mógłby ktoś doradzić czy się w to pchać? Jakoś od półtora roku uczę się Pythona (Django, DRF, JavaScript, jakieś HTML i CSS oczywiście), ogólnie w tym roku chciałem zmieniać pracę na związaną z IT. Tutaj mam okazję się wbić bez szukania i kombinowania. Czy będę mógł się realizować jako 'programista'? Widziałem w internecie ze jest możliwość pisania programów, ale nic konkretnego nie wiem, widziałem że występuje JavaScript, C# i .NET
#programowanie #dynamics #erp #python
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Islam: siema, od jakiegoś czasu pracuje w dynamic 365 tylko CRM. Podejrzewam że zależy to od firmy ale development z reguły dzieli się na 2 rzeczy. Pisanie pluginow w .net framework i pisanie skryptów wykonywanych po stronie klienta w js. Ogólnie dochodzą do tego jeszcze jakieś integrację z innymi systemami i tego typu pierdoły. Także odpowiadając na twoje pytanie czy będziesz się realizować jako programista można odpowiedzieć tylko TO ZALEZY. Myślę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanekZeStudzianek: dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, będę dopytywać. Ogóle jak z kasą na tym stanowisku? Jako konstruktor szału nie ma, jakieś 5k wyciągniesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no_czesc: nie czaje po co jeszcze jakiś X++ jak jest i tak już tyle języków, ale widocznie powstał nie bez powodu
  • Odpowiedz