Wpis z mikrobloga

@bastek66: no widzisz "my" nie podążamy ślepo za partią, Lewica dała dupy PiSowi? #!$%@?ć ich. Widocznie ty nie masz swoich przekonań, twoim przekonaniem jest Konfederacja, i będziesz bronił każdego ich wysrywu, wnioskuje tak skoro uważasz że mam mieć w jakiś temat #!$%@? bo jakaś partia go zaniedbała swoimi czynami. Ja wolę mieć oczy otwarte i nie przywiązywać się do Partii, bekę mam z ludzi którzy głosują na daną partię nie ważne
@McWozniak: ale to ty jesteś npc co idzie z zaślepką na oczy "Aborcja" xD No szok że konfa głosowała z tym co mowili przed wejsciem do sejmu. Nie popieram ich w tym ale cóż, głosują zgodnie z linią partii.

Dodatkowo w konfie wg głosowań jest największy odsetek wolności posłów względem partii.

@McWozniak: Przecież właśnie to robisz odwracajac kota ogonem i wyciągając aborcje teraz #!$%@? jak lewica odwaliła najlepszego fikołka przez
@ButtHurtAlert: nie, poprostu ty liczysz że nagle każdy jak npc zapomni że Konfa jest #!$%@? bo lewica teraz #!$%@?ła coś. Można by było argumentować że Lewica też głosuje z linią Partii, wykorzystała sytuację i postawiła własny plan w zamian za poparcie PiSu. Nikt nie odwraca kota ogonem lewica jest jechania wszędzie, wykop, strajk kobiet, własne fanpeje, media. poprostu myślałeś sobie że potknięcie lewicy spowoduje to że każdy będzie teraz doceniał konfederacje,