Wpis z mikrobloga

Rozdajo i pytanie do tych, którzy studiowali albo studiują: Czy wybrałbyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

Warunki #rozdajo:

1. Daj plusa (warunek obowiązkowy)
2. Zagłosuj w ankiecie (przydałoby się)

Wylosowana osoba będzie miała do wyboru w ramach 50 zł: kurs na udemy albo dowolną książkę.

Losowanie w niedzielę.

PS. Może dołożę drugą taką samą nagrodę jeżeli ktoś napisze co studiował i dlaczego jest zadowolony albo niezadowolony albo nie wie xD W przypadku kilku ciekawych opisów będzie losowanie

#studia #ciekawostki #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza

Czy wybrałbyś/wybrałabyś ten sam kierunek studiów jeszcze raz?

  • TAK 34.8% (1283)
  • NIE 41.1% (1517)
  • NIE WIEM 6.6% (244)
  • Ten sam ale studiowałbym jeszcze drugi 4.8% (177)
  • Nie poszedłbym/poszłabym na studia w ogóle 12.7% (468)

Oddanych głosów: 3689

  • 114
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cieliczka:
Ciężkie pytanie. Studiowałem logistykę i drugi raz bym raczej nie wybrał tego kierunku ale czy na zmianie bardziej bym zyskał czy stracił to ciężko powiedzieć. Wiązałoby się to od razu pewnie ze studiowaniem na innej uczelni, z innymi ludźmi, może w innym mieście. Nie sposób określić jak by się to potoczyło w takim przypadku.
Dlatego wychodzę z założenia że nie ma co żałować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fottiti: Pytam bo miałem kontakt z Wrocławiem i Częstochową i jest między nimi przepaść. Tak czy siak, z inżyniera biomedycznego jestem chociaż inżynierem, ale od wielu lat zadaje sobie pytanie: Co ja #!$%@? wtedy myślałem :)
@phty: ja studiowałem we wro i był burdel na kółkach, większość ludzi po tym kończyła jako przedstawiciele medyczni więc XD, ale to było 10 lat temu, może coś się zmieniło
@cieliczka: Skończyłam logistykę i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku może to wynikać z faktu, ze mnie to interesowało, w pracy robię to co lubię. Dla mnie również dużym plusem tych studiów był fakt, że są to studia przyszlosciowe, zawsze będziemy coś transportować i magazynować w taki czy inny sposob.

@sabuliga Ja logistykę polecam, gdybys miał jakieś pytania to zapraszam na priv