Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dziś w nowym mieszkaniu do którego wprowadzam się od poniedziałku zawieźć trochę gratów i po tym czego byłem świadkiem do teraz nie mogę przestać się śmiać.

Akurat wynosiłem ostatnie pudło z samochodu i zobaczyłem jak na parkingu pod blokiem niedaleko mojego samochodu obok Corsy stoi gość z dziewczyną i coś kombinują a raczej gość kombinuje a dziewczyna patrzy. Grzebie coś przy lampie i zagląda do telefonu. Poszedłem na górę, zostawiłem pudło, wracam do samochodu a on dalej przy tej lampie grzebie więc postanowiłem, że zapytam co tam robi szczególnie, że uwagę moją zwróciła stojąca tam dziewoja bo była całkiem ładna (jakieś 6-7/10). Okazało się, że spaliła się żarówka i dziewczyna zagnała swojego chłopaka żeby jej wymienił ale gość NIE POTRAFI WYMIENIĆ ŻARÓWKI W CORSIE xD A na telefonie odpalony jakiś film instruktażowy na youtube. Co najlepsze to spalona żarówka H7 a gość trzyma w ręce na wymianę H4 i nawet nie ruszył z miejsca. Mówię do niego:

Idź tu do Carrefoura na dział motoryzacyjny i kup taką na której pisze H7 to Ci ją wymienię... Gość poszedł, zostałem z dziewczyną i całkiem fajnie nam się gadało. Powiedziała, że to jej chłopak i że jeździ z taką spaloną już trzeci tydzień a on jest informatykiem i takich rzeczy nie potrafi xD Nie potrafi #!$%@? wymienić żarówki w samochodzie z tutorialem z internetu... Jak wreszcie wrócił z tą żarówką to mu ją wymieniłem na szybko a on mi zagaduje, że hehe on jest informatykiem i się innymi rzeczami zajmuje i jeszcze tam jakieś rady z tego tutoriala próbuje dawać... XXI wiek #!$%@? i chłop nie potrafi zrobić takiej rzeczy... Dziewczyna się cały czas miło uśmiechała a na koniec ładnie podziękowała i wsadziła mi w rękę wizytówkę mówiąc, że jest dietetykiem i jakbym kiedyś czegoś potrzebował to się chętnie odwdzięczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz siedzę i rozmawiamy na fejsie bo znalazłem ją po danych z wizytówki i zaprosiłem ją na oglądanie mojego nowego mieszkania bo szkoda, żeby się z takim ciamajdą marnowała ( ͡° ͜ʖ ͡°) #informatyka #it ##!$%@? #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608d1ef55a0849000ad363fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 27
@CukrowyWykop: bo liczą, że przyjedziesz na serwis. Swoją drogą ciekawe ile kosztuje wiana żarówki w ASO, ja mam to szczęście bycia biedakiem, z do bólu praktycznym autem, gdzie po prostu wysuwam cały reflektor i wymieniam żarówkę "z zamkniętymi oczami" (chociaż fakt, na 5w5 mam za duże łapy i wożę pęsetę w schowku).
@mateusz-zahorski: Odpowiem Ci pytaniem na pytanie (choć niby tak się nie powinno).

A dlaczego wolno dodawać takie pasty z normalnego konta z loginem? Skoro z jawnego konta można dodawać wszystko: pasty, gołe dupy, nieśmieszne dowcipy, głupie historie, bajty - to czemu anonimy miałyby być pozbawione takiej możliwości?

A nadto gdyby wszyscy modzi mieli sprawdzać czy coś już było wstawione, czy coś jest pastą, to zabrakłoby czasu.