Wpis z mikrobloga

W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisiaj mi napisała, że ma jedną sukienkę i nie jest w stanie kupić sobie nowej. Odpisałem, że nie ma to dla mnie problemu, bo w sumie co za roznica czy jest sukienka nowa czy stara xd. Ale ona ciągle nie jest przekonana, a nie chce jej stawiać przed sytuacją, że będzie musiała sobie kupować nowa z powodu tego wesela.

Ci sądzicie o tej sukience? Bo dla mnie wygląda super.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #wesele #modadamska
derton778 - W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisi...

źródło: comment_1619966149UbVJBKr0scakRbjgLz5Gp7.jpg

Pobierz

Co sądzicie

  • Jest OK 50.0% (4594)
  • Trzeba kupić nową 50.0% (4602)

Oddanych głosów: 9196

  • 223
@derton778: gdybym była znajomą panny młodej to bym zapytała czy taka sukienka będzie ok. Nie każdy przykłada wagę do koloru. Ale i tak jest wysokie ryzyko że ciotka stasia będzie wysyłać w jej stronę zabójcze spojrzenia, a potem będzie to temat nr 1 przy weselnym rosołku.
Zwłaszcza że teraz są ograniczenia gości i taka sukienka będzie rzucać się w oczy.

Natomiast jeśli ona nie zna kompletnie panny młodej to moim zdaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@derton778: chodzi o to żebyś jej kupił nową.
Zaproponuj wspólne zakupy, oczywiście musisz zajrzeć do przymierzalni czy pasuje. Jak dobrze pójdzie to na wesele pójdziecie jako para, a nie koledzy z pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@derton778: wiem, że bait ale...
Jak koniecznie chce taką to niech zapyta młodych. Zwłaszcza, że nie jest długa i zdobna. Ja jako panna młoda miałam w nosie ubrania innych. Ale widziałam zdjęcia z jednego wesela, na których sukienka ecru gościa w kolorowym świetle wyglądała na identyczną jak panny młodej, więc tak dziwnie.