Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,
jak ktoś planuje ślub albo wyprawkę dla dziecka to zrobiliśmy z żoną (też programistka ( )) darmowy planer, który pomoże to ogarnąć. Dajcie znać co myślicie i czy już otwierać biuro w krzemowej... ( ͡° ͜ʖ ͡°) piwnicy.

[https://planujwydatki.pl/](https://planujwydatki.pl/)
#slub #dziecko #chwalesie #programowanie

januszgorszyciel - Cześć mirki,
jak ktoś planuje ślub albo wyprawkę dla dziecka to z...

źródło: comment_1620041548W2bCG79pnGyKyNvDpfBYuN.jpg

Pobierz
  • 30
@januszgorszyciel: Fajny pomysł i wiele przydatnych funkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używa się też dość przyjemnie, ale jeśli jesteście front-end to można by trochę dopieścić kilka szczegółów UI. Wypisuję na szybko:
- Po wejściu w edycję nazwy przykładowego wydatku powinna ona być od razu zaznaczona, aby user nie musiał usuwać starej nazwy
- Po kliknięciu w Notatki może dałoby się pokazać formularz dodawania nowej notatki?
- Warto
Z tym 'zapłacone' - chodzi o to typowy "feature", a nie bug :D


@januszgorszyciel: No tak, teraz widzę :D To trzeba zablokować możliwość wpisywania w tym inpucie liter, a także dodać placeholder "Wpisz zapłaconą kwotę" + przydałaby się jakaś opcja szybkiego kliknięcia, że zapłacono całość ( ͡º ͜ʖ͡º)

@panato: Oj bez przesady. Jakby uporządkować/ rozbroić wiersz akcji od Notatek do Zapłacono, to widok planera byłby
@januszgorszyciel: ładnie, ładnie, sprawnie :D aż sobie wrzucę w ulubione wpisy i pokorzystam jak będziemy nowy domek ogarniać, czyli pewnie w przyszłym roku, na pewno się przyda :D

Chociaż jak spróbowałam na niezarejestrowanym budżecie domowym, to wydaje się, że nie można pozbyć się proponowanych pozycji? Można odklikać na nieaktywne, ale jak ktoś nie ma rat czy szkoły do płacenia to potem to nadal jest, szare, ale jest, i nie jest to
@unluckysoap: dzięki za ocenę! To prawda - gdy tworzy się plan 'niepusty' to nie można usunąć proponowanych pozycji - ma to związek przede wszystkim z planami ślubnymi/dzieciecymi, gdy ktoś na poczatku usunie pozycję, a później o niej zapomni itp. Pomyślimy może o czymś lepszym w tej sytuacji o której piszesz. Zawsze rozwiązaniem jest stworzenie w pełni własnego planu, wtedy można usuwać dodawać wszystko jak leci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndzejGolara: 190 za osobę to dość tanio, nie ma sprawy znaleźć miejsc, gdzie liczą po 2x tyle. 3 lata temu robiłem wesele i miałem 190 za osobę wraz z noclegiem i obiadem w Murzasichle. Wiadomo, że ceny idą do góry, więc w obecnych czasach 190 za łebka wg mnie do przeżycia.