Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki, czy byłoby zainteresowanie kanałem #youtube o pozycjonowaniu?
Zajmuję się głównie lokalnym #seo i mógłbym pokazać np:
- jak w ciągu kilku miesięcy przeprowadziłem lokalny biznes od 0 do 40 telefonów miesięcznie
- jak pozycjonuję geodetę na wiele lokalizacji
- jak zoptymalizować wizytówkę i być pierwszym w mapach
- jak robić strony lokalizacji (i się nie narobić) i zgarniać ruch z wielu miast
- co zrobić od A do Z aby wypozycjonować lokalny biznes
etc. No i generalnie mógłbym co nieco mówić o pracy freelancera, a jak dobrze pójdzie to kiedyś właściciela agencji seo ( ͡ ͜ʖ ͡) #pozycjonowanie #seo #kiciochpyta #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev
SeoGuy - Hejka Mirki, czy byłoby zainteresowanie kanałem #youtube o pozycjonowaniu?
...

źródło: comment_1620111829HUauljPbYlPuuEOjtR3GVV.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Bazko: Przede wszystkim polecam subskrypcję i dzwoneczek na moim przyszłym kanale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogę polecić poradnik, który znajdziesz po wyszukaniu "vasaki biohazard". Może on troszkę trącić myszką, ale świetnie pokazuje jak zacząć od wykupienia domeny po osiągnięcie pierwszej pozycji. Taki dobry starter.

Osobiście bez tego poradnika nie byłoby mnie tutaj ;) Autor ma też nowy kurs za 500zł, który też nie będzie złym pomysłem. A
  • Odpowiedz
@Tapirro: Nawet nigdy nie byłem na tym forum xD Tylko wiem o jego istnieniu. Kanał byłby skierowany raczej do ludzi chcących nauczyć się seo/zarabiać przez internet i dla przedsiębiorców z lokalnym biznesem. Chociaż mam parę sztuczek z zagranicy, których mógłbym nauczyć też doświadczonego seowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam wyrosłem na darmowym contencie, więc mogę teraz dołożyć cegiełkę od siebie ^^
  • Odpowiedz
@SeoGuy: Pozycjonowanie - największy rak internetu.
Np wpisuję ASUS Z390-E w celu wyszukania nowego biosu, pierwszy wynik sklep x-kom ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@awangardowy: Nie wiem jak wygląda zainteresowanie seo i sytuacja na etacie, ale jeśli ktoś ma duszę przedsiębiorcy to branże IM (internet marketing) są moim zdaniem świetnym wyborem ;)
  • Odpowiedz