Wpis z mikrobloga

The Strangers (2008)

Cześć! Skoro ciemna noc to i może małe "home invasion" się nada? Szczególnie, że ostatnio jeden, niezły przedstawiciel tego nurtu zasilił cyfrową bibliotekę Netflixa. Czy warto, o tym przeczytacie tutaj ------> https://wildweekly.pl/2021/05/04/nieznajomi-2008/

#nwjaktonazwac (tag autorski) #horror #film #filmweb #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gruparatowaniapoziomu
SuperEkstraKonto - The Strangers (2008)

Cześć! Skoro ciemna noc to i może małe "ho...

źródło: comment_1620165437JO2Z5oQFVM6PWpYxxjOzQi.jpg

Pobierz
  • 7
Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SuperEkstraKonto: nie no, dawaj znać tylko nie do końca było jasne, co będzie się kryło pod tagiem, myślałem że tylko podcasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do filmu - jak najbardziej spoko, chociaż mnie nie porwało. Dużo bardziej podobał mi się remake Funny Games, który wyszedł rok przed The Strangers. W ogóle ja nie lubię wrzucać tego typu filmów to worka z napisem 'horror'.
@bartol_wwa: remake Funny Games to wgl ciekawa sprawa. Haneke zawsze chciał nakręcić go w Ameryce dlatego tak bardzo zależało mu na tym remake'u. Horror tak naprawdę to zlepek kilkudziesięciu różnych gatunków i dosyć ciężko niektóre rzeczy uporządkować. Ten film to np Thriller, ale dla mnie ma też jakieś elementy horroru i podąża podobnymi tropami, dlatego tak go sobie kategoryzuje. xd Ogólnie jestem zwolennikiem nazywania rzeczy po imieniu czyli jak mamy slasher