Wpis z mikrobloga

@cwlmod: żenujące to są teksty "a na cholere nam w EUROPIE pickupy?". Komuś się coś podoba, potrzebuje to kupuje i tyle. A nie dorabianie teorii.
  • Odpowiedz
@Drail: To kup sobie traktor. Pickupy nie są w Polsce potrzebne i tyle. Już bazowy f150 to jest absurd na naszych drogach a co dopiero te większe.
  • Odpowiedz
@cwlmod: xD ale gościu nie mów ludziom co im jest potrzebne. Jak napisałem o skodzince 1.2 to sie zesrałeś że żenujące. A sam robisz to samo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Drail: Nie. Ja napisałem w skrócie dlaczego te pojazdy są bez sensu w Europie i płacz obłąkanych ludzi, którym zachciało się mieć niepotrzebne NARZĘDZIE jest trochę śmieszny.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Jak byłem w USA to przejechałem w 2 tygodnie więcej krętych dróg górskich niż w Polsce przez całe życie... Ten mit o tym, że w USA "nie ma zakrętów" to takie #!$%@? dla beki. Problem w tym, że niektórzy to biorą na serio tak jak ty...
  • Odpowiedz
@GregLepkie89: Jak w Polsce pojedziesz w góry to też ma "górskie drogi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że na takiej zakopiance to hamburgery mają strach w oczach jeśli prowadzą auto ;)
  • Odpowiedz
@GregLepkie89: Nie, bo w stanach jeździ sie po autostradach, które nawet u nas mają łuki, a w miastach wszystko jest porobione na planie siatki jak tylko się da. W dodatku pasy są dwa razy szersze niż u nas, ale sam to powinieneś wiedzieć.

Skoro niby tam byłeś i nie widzisz problemu, to ja ci już chyba nie pomogę.
  • Odpowiedz
@cwlmod: zakopianka jako ostateczny przykład krętej górskiej drogi ale gniję XD

A ty wgl byłeś w stanach? Bo widzę, że jesteś super specjalistą. Zobacz sobie na googlu drogę z Flagstaff do Sedony albo z Prescott do Wilhoit, te akurat pamiętam.
  • Odpowiedz