Wpis z mikrobloga

@GregLepkie89: Slyszalem o tych ubezpieczeniach co płacisz 500 dolarów a potem i tak musisz dopłacać do każdej wizyty chyba ze w ciągu roku dopłacisz 5k to wtedy juz pokrywają całość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: O kurde, faktycznie 5k USD to bogaty Amerykanin się zesra, zbankrutuje i umrze na grypę XD

Współczuję horyzontów gdzie 5k to majątek a zakopianka to ultimate kręta droga górska, dla mnie EOT ;)
  • Odpowiedz
A na cholere nam w europie pickupy?


@cwlmod: Bo są "fajne"? ;-) Tutaj bardziej mi chodzi o to jakie tam mają możlwiości - wrangler, bronco, raptor, trd. U nas bronco w ogóle nie będzie, a wrangler zdaje się być wykastrowany silnikowo? U nas nawet Jimnny ucięli bo nie był europejski wystarczająco.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Jak narzędzie może być fajne? Fajne w raptorze to jest #!$%@? po bezdrożach, których w Polsce nie ma. W top gearze już dawno temu wyśmiali koncept pickupa w UK i wszystkie ich punktu są zasadne.

Już z suvami jest problem, bo tych dużych nie ma gdzie parkować, a wy tutaj chcecie jeszcze większe kobyły żeby były jeszcze większe i nie dało się nimi normalnie jechać.

Sorry, ale to już naprawdę
  • Odpowiedz
@cwlmod: Są duże, ciężko parkować w mieście. Wielu użytkowników nie potrzebuje ich, to prawda.
(niestety?) nie każdy patrzy na samochód tylko jak narzędzie tak jak ty - wtedy takie abominacje zaczynają nabierać sensu.
  • Odpowiedz
nie każdy patrzy na samochód tylko jak narzędzie tak jak ty - wtedy takie abominacje zaczynają nabierać sensu.


@anonim1133: Właśnie to mnie najbardziej śmieszy. Ja uwielbiam samochody i moim celem jest kupno V8 bez turbo z jakiegoś muscle cara żeby wydech był odpowiedni. Jednak ja kompletnie nie widzę sens w zakochiwaniu się w pickupach. Sportowe auta są fajne i nie praktyczne, ale nazywanie woła roboczego, który w naszych warunkach kompletnie się
  • Odpowiedz
@cwlmod: no halo halo, a auto sportowe się sprawdza na naszych drogach? To też nie są praktyczne samochody przecież. Na drodze będziesz omijał studzienki, dziury o progach nawet nie powiem. Bagażnika nie wiele, tony paliwa spali. Wystarczy kupić Corollę, albo Yariskę i masz praktyczne auto. Trąci hipokryzją trochę.

Tobie podobają się sportowe, komu innemu offroadowe.

  • Odpowiedz
@cwlmod: jak sportowo będziesz #!$%@?ł to też dla wszystkich. A jak ktoś odpowiedzialnie takim pickupem będzie jeździł i parkował, to dla siebie też tylko problem zrobi.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Nie tylko, bo jak wjadą w wąskie miejsce taką krową to wszyscy mają problem. Poza tym jeśli nie widzisz problemu w kupowaniu ciężarówki to prywatnej jazdy to sugeruję konsultacje z pewnym zawodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz