Wpis z mikrobloga

a ty pamiętaj że pod cynkiem w sprayu jest oksyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tonari_Totoro: i co w związku z tym?
Prosze, badania firmy Prodig-Tech, firma produkująca mierniki wykrywające warstwę ocynku. Zrobili w związku z aferą którą Jacek Bałkan w Motodzienniku wywołał w stosunku do Mazdy. Firma zrobiła test wyjaśniający dlaczego ich mierniki nie wykrywają pewnych warstw ocynku. Na stronie są próbki z pod mikroskopu, na których
  • Odpowiedz
a ty wiesz co to oksydacja? Bo mi piszesz o mazdach a ja ci o ocynkowaniu stali po oksydacji i( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Tonari_Totoro: co ma oksydacja do nieciągłej powłoki cynkowej? Rozmowa dotyczy cynku w spray nie oksydacji.
  • Odpowiedz
@ksiak: ja mu piszę że cynk się kładzie na oksydę a ty mnie wołasz żeby mi napisać co wymyślił Jacek Balkan specjalista od metalurgii jak się patrzy.
Poniżej masz jak dla debila test powłoki cynku w Sprayu który 2 tygodnie był pod wpływem wody i soli z próbką kontrolną w postaci czystej blachy.
Najwidoczniej Mazda daje dupy i nie potrafi nakładać ocynku.
Wiesz że ocynk zanurzeniowy to to samo co ten
  • Odpowiedz
ja mu piszę że cynk się kładzie na oksydę a ty mnie wołasz żeby mi napisać co wymyślił Jacek Balkan specjalista od metalurgii jak się patrzy.


@Tonari_Totoro: gdzie napisałem, że to wymyślił Jacek Bałkan? Czytaj proszę dokładnie co napisałem. Wrzuciłem Ci badania firmy Prodig-Tech, pokazane są próbki z pod mikroskopu. Chyba w ogóle nie spojrzałeś na stronę.

Wiesz że ocynk zanurzeniowy to to samo co ten natryskiwany tylko w kąpieli ?
  • Odpowiedz
@ksiak:
1.Widziałem jak był ten materiał o Mazdach w zeszłym kwartale (σ ͜ʖσ)
2.bo mazda nie potrafi kłaść ocynku natryskowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obejrzyj film jest łopatologicznie zobrazowane wizualnie działanie ocynku w sprayu
  • Odpowiedz
@ksiak: dzwoniłem do nich, powiedzieli że uwzględnili moje uwagi już w najnowszej generacji i dziękują za pomoc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Nie zesraj się mordo (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz