Wpis z mikrobloga

Wchodzę na Twittera a tam jest od #!$%@? ludzi którzy bronią świecenia rozbabranym pierogiem przed kamerką za żetony. Ludzie ci mówią,że jak dawno temu to było to się nie liczy. #!$%@? gdzie jako ludzkość popełniliśmy błąd,że takie zachowania są akceptowalne społecznie?
#natsu
#teamx``
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KSH_: hmm jak to jest nic złego to po co z tego robi problem? Niech da ludzia udostępniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: skoro to takie normalne i nikogo nie krzywdzi, to poleć swojej córce, że zawsze w ten sposób może fajnie dorobić. Czy takich zachowań i 'wartości' chcemy uczyć młode pokolenie? Z tego co wiem ta dziewczyna jest teraz youtuberka, która (niestety) ma jakiś wpływ na młode dziewczyny które ją oglądają i mogą się wzorować.
  • Odpowiedz
@Stan_Dembinsky: Nie będę polecał swojej córce pracy na kamerkach, tak samo jak nie będę polecał jej zostania kasjerką czy sprzątaczką.
Nie zmienia to faktu, że nie ma tu powodu do ostracyzmu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KSH_: nic. Nikt jej przecież nie potępia. Wychodki tylko oglądają sobie jej filmiki. Skoro wrzucicila takie materiały w internet to niech teraz nie płacze że ktoś to ogląda. Internet to przestrzeń publiczna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KSH_: autor wątku to mniejszość. Jakaś moralciota. Niech zajmie się swoim życiem

Wszyscy ci którzy nie twierdzą że internet to przestrzeń publiczna później płaczą. Że hejt że nowa nienawiści. Diluj z tym
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: ja nie wiem w ogóle jaki cel ma bronienie takiego zachowania. Przez takie coś pokazany jest brak jakiejkolwiek godności i szacunku do siebie. A jak taka osoba sama siebie nie szanuje to dlaczego inni mają ją szanować? Dla mnie to zwykłe #!$%@?. Ale no tak zapomniałem, że w dzisiejszych czasach #!$%@? się jest modne, a #!$%@? #!$%@? łba nie urwie. No cóóóż.
  • Odpowiedz
@Stan_Dembinsky: Omg nie bądź trywialny, już mi córkę karzesz wysyłać xD nigdzie nie powiedziałem ze to jest dobre tylko ze skoro coś takiego zrobiła to zrobiła i tyle nikomu krzywdy nie zrobiła kwestia własnej moralności, jeśli dobrze wpoisz dziecku szacunek do samego siebie to nie będzie się rozbieralo przed kamerami a skoro się tak martwisz o to młode pokolenie to bądź jednym z tych którzy nie będą tego rozpowszechniać tak żeby
  • Odpowiedz