Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

Podsumowanie odcinka dwunastego (zapraszam do dyskusji) :
- Iza z Kamilem wydaje się że ok, krótka drama o Sylwie ale teściowa wkroczyła do akcji i jest git, później wspólny grill i gra gitara
- Iga i Karol - #!$%@? taki fikolek że ja #!$%@? XD najpierw drama że KIEDY CHCCESZ JECHAĆ, ewidentnie #!$%@? zaczęła mu sugerować że ma już jechać, on chciał zostać, to cyk do pokoju i w ryk, plus teksty że ma się nie odzywać do niej i rozmowa skończona XD Karol #!$%@? pojechał do domu, a ona jeszcze bezczelnie na końcu "miałam nadzieję że pójdzie ze mną na tą parapetówkę, razem nawet prezent wybieraliśmy" #!$%@? ona ma jakieś rozdwojenie jaźni czy co do #!$%@?? XD zrobiła mu halas z dupy, a później myślała że za nią poleci czy co? XD
- Maciej i Laura - tutaj ciężko coś powiedzieć, niby nadal mu #!$%@? co mnie osobiście #!$%@?, bo wygląda to jakby się uważała za jakąś królowa życia XD, stary Macieja już ja na wejściu rozszyfrował, i coś mi się wydaje że tylko przed kamerami tak ładnie o niej mówił, a wie że #!$%@? z tego będzie, sądząc po jej zachowaniu. Głupie #!$%@? na koniec o rozwodzie to już mogła zostawić dla siebie, ale musiała na koniec mu jeszcze #!$%@?. Ona mu się podoba, on jej z wyglądu może i też, ale nie może go zdzierżyć z zachowania, niby przy pani ekspert mówiła że gadają o tym co ich denerwuje ale chyba ściema poleciala, bo jej i jego sposób bycia kompletnie na to nie wskazuje.
Typ rzeczywiście trochę nieogar, ale ona skreśliła go w momencie kiedy wyszło że jest ultra katolem XD pomijam fakt że by mogła z palcem w dupie mu wybić te ultra chrześcijaństwo, no ale lepiej kisnac z niego i robić na całą Polskę z siebie ignorantkę i wielką panią XD

Ogółem w odcinku były chyba łącznie 3 sceny z Iga i karolem, z czego ostatnia to tak naprawdę oni osobno, i Karol mówi że powiedziała mu coś co jest dla niego kompletnie nieakceptowalne (ciekawe o co chodziło??), Iga oczywiście nie widzi problemu, winny Karol i #!$%@? XD
  • 8
A mi się wydaje że oni tak specjalnie o tym rozwodzie i ze końcem końców ze sobą zostaną xD no chyba ze jest tak totalnie bezczelna i tak otwarcie mówi o tym przed kamerami żeby jeszcze Maciusiowi przykro było