Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy trening. Lekkie siady (3. dzień w tygodniu), ciągi z pauzą i trochę SLDL (na tyle, na ile mój bebzon pozwala XD). Porzuciłem zamek, wróciłem do przechwytu i od razu lepiej. Zdziwiłem sie, bo te 180 na pauzy (chociaż te pauzy pewnie trochę kontrowersyjne XD) z niskim rpe, to całkiem spoko wynik chyba XD Zobaczymy jak przełoży się to na normlany ciąg.
#mikrokoksy #latajacydywan #silownia #trojboj
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szyryfyry1: Maksów nie sprawdzałem dawno. Niedługo mam zawody, to się przekonam jakie mam prawdziwe maksy w trójboju, a nie na silce. Z gymliftów to siady robiłem 230 lekko, więc myślę że 240 byłoby w zasięgu, 150 na klatę zrobiłem już dawno, 145 robilem robiłem lekko, więc 155-160 jakoś bym celował jako Maks, a w ciągu jakoś 230-240 pewnie, podobnie jak w siadzie.
Ale to wyliczenia na podstawie RPE, więc różnie może
@DywanTv: Bardzo podobnie do mnie, tyle że ja już #!$%@? jestem jak dziadek (robota i głupota, nie związana z siłownia) i raczej nie dołożę już nigdzie. Fajnie, pozytywnie. Rosnij duży. Kiedy masz zawody? Wpadnę na tag, zobaczyć jak Ci poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cromm: Nie umiałem go utrzymać na twardej sztandze. Bolało mocno, ale przede wszystkim skupiałem się na chwycie i czy nie puści zamiast na ciągu.