Wpis z mikrobloga

Tez tak macie ze im starsi jesteście tym mniej różne rzeczy cieszą? Tak jakby martwi w środku? Brakuje młodzieńczej ekscytacji kiedy spałem w hotelach po $20 w Azji.

Tylko ten widok mnie jakiś trzyma przy życiu.

Portfolio bije szczyty kilka razy dziennie ale to już nie ma żadnego znaczenia.

#przemyslenia #tajlandia #mieszkanie #nieruchomosci #kryptowaluty #psychologia
BrodatyCiul - Tez tak macie ze im starsi jesteście tym mniej różne rzeczy cieszą? Tak...

źródło: comment_1620636482zhfGfYzbAvek1LNzm2syik.jpg

Pobierz
  • 35
@BrodatyCiul: interesujesz się sportem? Emocje ulubionej drużyny, ligi, zawodników, transferów, itd. Gdy oglądasz mecz zapominasz o świecie. Przynajmniej ja tak mam od małego i nie stanowi czy mam w portfelu 1 zł, czy setki tysięcy a i podejrzewam, że przy milionach mi nie przejdzie a wręcz odwrotnie, bo pewnie fajnie będzie inwestować w coś całkiem społecznie bezużytecznego, ale dającego radość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrodatyCiul: możesz zostać filantropem. Znajdować zdolnych ludzi i dawać im możliwość czynienia świata lepszym/ciekawszym. Możesz inwestować w jakieś ciekawe rozwiązania. Na przykład maszynę, która zautomatyzuje zbiory truskawek :P Możliwości jest wiele. Jeśli o mnie chodzi to chciałbym kiedyś mieć własną małą elektrownie wodną ( w Polsce jest 1500 miejsc gdzie można taką elektrownie zrobić).
@BrodatyCiul: miałem podobnie, aczkolwiek mnie żadne wypalenie nie dopadło.

Miło wspominam pierwsze podróże, ten dreszczyk niepewności w obcym miejscu, wstawanie o 4 rano żeby zdążyć na jakiś autobus, ogarnianie planu podróży bez stałego dostępu do Internetu w telefonie. Spałem wtedy tanich ale przyzwoitych hotelach czy mieszkaniach do wynajęcia, samo ich szukanie było niezłą zabawą. Przygody trafiały się same. Z perspektywy czasu nie mogę się temu nadziwić i aż chciałbym znów być