Wpis z mikrobloga

@mielonkazdzika tak konkretnie to napisali w mailu żeby wziąć kamizelkę (swoją prywatną), wziąłem ją i trzymałem w ręku i czekałem na parkingu aż chłop otworzy mi drzwi, po czym pierwsze z czym wyjechał na dzień dobry to:

skąd ty się wziąłeś?! ta kamizelka nie jest do trzymania w ręku tylko do noszenia!! skąd ty jesteś w ogóle?! boisz się ze nie będziesz tak pięknie wyglądał?!!!!


xDDD w tłumaczeniu ofc

Nie zeby nie
Mi koleś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej próbował narzucić ile,w jakie dni i do której będzie, nie czy mógłby tylko że będzie pracował. Tłumaczę delikatnie że to się nie uda bo praca u nas w szczególności w lato wymaga trochę lepszej dostępności a po za tym grafik układam na cały team a nie indywidualnie....
Minął tydzień i ten miły pan wysyła po parę wiadomości dziennie kiedy zaczyna....boję się takich ludzi :)
@aleks0814: O Stacy nie znalem :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)

What does Stacy mean?


Originally associated with so-called incels, Stacy is pejorative slang term for a woman stereotyped as extremely good-looking, but also vapid, vain, rude, and only interested in sex. She is as the female counterpart to a Chad, or a successful, sexually accomplished alpha male.