Wpis z mikrobloga

Największym zaskoczeniem odcinka było to że Kamil nie ciupie Izabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kryzys o to co powiedział a w sumie nie wiemy o co chodzi do dzisiaj. Baba na sam koniec go po prostu zaorała i poniżyła przed matką, koleżanką i widzami z całego kraju. Widocznie chciała się zemścić, za co, nie powie, za coś brzydkiego.
Krzyżyk na drogę, łatwo nie będzie znając dalszy plan.

Maćka mi najbardziej szkoda. Eksperci skrzywdzili go biorąc do programu, facet nie dojrzał do związku, nie rozwiązał pewnych kwestii w swojej psychice no ale będzie mądrzejszy o to doświadczenie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Laura wyszła na zakłamanego tchórza, powiedziała "tak" tylko pod publikę, mimo że chciała powiedzieć "nie", jest niedojrzała, nie potrafi mówić wprost tego co myśli. To nazywa sie obłuda.

Karol wyciągnął trupa z szafy. Na sam koniec postanowił zrobić z siebie ofiarę, przez cały program robił dobrą minę do złej gry i udawał że jest ok. Uciekanie z własnego domu żeby laska nie zapukała to już w ogóle wyższy level zahukania i tchórzostwa, wszystko byleby wyjść na dobrego w razie konfrontacji przy kamerach, taaa... to wcale nie manipulacja.
Niby każdy wiedział że coś się dzieje poza kamerami bo odcinki się nie zgadzały i nie było wiadomo o co chodzi. Ani jeden ani drugi nie byli szczery w całym eksperymencie. Oszukali wszystkich. Jeden podobno drugiego nagrywał wiec ten drugi poszedł za plecami go obmawiać i nadal wysłowić się nie potrafił ani powiedzieć co się działo. Mega niesmak.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 17
@nela-kijanka: Był bardzo zestresowany, zdenerwowany, jakby mógł sobie na to pozwolić to by wybuchnął. Zwyczajnie się zesrał że Iga coś powie o nim co postawi go w złym świetle. Ona tego nie zrobiła ale on o tym nie wiedział dlatego udał że wraca do domu a wrócił do ekspertów się wypłakać i zrobić dobry PR oparty na współczuciu.
Fakt że do dziś nie wiemy co się działo jest dziwny. Pewnie nawzajem
@nela-kijanka: Ja już po paru odcinkach się zorientowałam że gościu kręci.
Z każdym odcinkiem oczka mu latały i był coraz bardziej purpurowy, laska jest ekscentryczno-infantylna ale mega głupia że dała się tak pokazać.
Pewnie myślała że takie wygadane "wariatki" typu; oj jaka ja szalona, pełna życia, młoda i roztańczona są fajne. Nie tym razem ¯\_(ツ)_/¯
@arinkao ona ma takie coś w sobie, że ciężko u niej podejrzewać jakieś wyrachowanie bo można czytać z niej jak z otwartej księgi, co w głowie to na języku, gorąca głowa, niecierpliwa, bardzo mało się kontroluje. Za to Karol? Skryty, zablokowany, na pełnym opanowaniu w każdej sytuacji. Po pełnym sezonie ciężko mi ocenić jednoznacznie że co złe to Tylko Iga.
Karol mi trochę bardziej wygląda na taki pedantyczny, makiaweliczny typ (
@vvulpecula: Karol może być spoko gościem ale przy zupełnie innej kobiecie. Najlepiej na stanowisku, ładnej, szczerzącej piękne zęby i podchodzącej wyrachowanie do życia, bardziej dojrzałej.

Iga to mała dziewczynka, ona potrzebuje jeszcze min. 10 lat na dorośnięcie, tak czy inaczej nie zasłużyła na nienawiść, zwalanie winy tylko na nią, niesprawiedliwe traktowanie przez ekspertów czy oskarżanie jej o rzeczy na które nie ma dowodów.
@arinkao tak ja uważam że oni po prostu wyzwolili w sobie najniższe zachowania i najgorsze cechy. On jest takim pedantem, perfekcjonista i on potrzebuje takiej kobiety trofeum trochę, która uzupełni jego idealny świat, taki ostatni kawałek puzzli w jego układance. Ale też takiej która go nie przyćmi i nie przytłoczy i będzie się nim zachwycała.

A Iga potrzebuje stabilizacji w rzadkiej w mieszance z radością życia i spontanicznością i baaaaardzo dużo adoracji