Wpis z mikrobloga

Czas i na moje zadanie w #mirkowyzwanie

Lista zadań do wyboru:
1. Zrób miłą niespodziankę rodzicom, dziadkom czy innym bliskim, z którymi dawno nie utrzymywałeś kontaktu. Ciasto w dłoń i spędź miło czas z tymi, którym przykro spędzać samotność.
2. Zasadź rzeżuchę, a gdy wyrośnie po kilku dniach, wykorzystaj ją jako składnik potrawy i opublikuj zdjęcie.
3. Wykonaj własnoręcznie świeczkę.

Wybrałem wykonanie świeczki, pierwsza myśl to świeczka – #!$%@?, ale nie mam żadnego dildosa w domu, żeby zrobić formę a swojego nie chciałem odlewać aby uniknąć pytań dlaczego taka mała świeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem wciągnąć do zabawy córkę lvl 9 i razem coś pokombinować. Tak oto powstał pomysł na świeczkę w kształcie laleczki. Szybki kurs robienia świeczek na YT, zakupy na popularnym portalu aukcyjnym i działamy. Forma powstała z gumosilu a parafinę roztopiliśmy z kilku świeczek tealight. Niestety laleczka okazała się zbyt szczegółowa i delikatna, żeby wyszło w 100% idealnie, podczas wyciągania z formy odpadły ręce ;) Malowanie to już w całości dzieło córki, efekt finalny może nie powala dokładnością, ale zabawa była przednia i sprawiła nam sporo radości. Poniżej kilka zdjęć z realizacji ;)

Wykonanie (kliknij):

Efekt końcowy:
personifikator - Czas i na moje zadanie w #mirkowyzwanie 

Lista zadań do wyboru:
...

źródło: comment_1621075811VkUDhxFXuWttV42dpBAl0H.jpg

Pobierz
  • 4