Wpis z mikrobloga

W takich momentach wychodzi niewiedza wielu osób, ale udawanie eksperta. Sam ekspertem nie jestem, ale boks oglądałam i trenuje od lat i na pewno mam wiedzę większa niż klasyczny fan Króla Kasjo. To samo się tyczy bukmacherki, gdzie większośc osób, pierwszy raz zobaczyła typy, stawiając 2 zł na swoich idoli z internetu.

Co do walki. Ludzie oczekiwali chyba walki rodem z Rockiego, bo tylko takie kojarzą. Boks to szachy i kto lepiej to rozegra ten wygra. Parke nie jest amatorem, zna swoje warunki i nie zlekceważył Kasjo. Odrobił lekcje, popisał się brudnym, ale bardzo skutecznym boksem meksykańskim. Na gorąco, uważałem 5:0, jak obejrzałem jeszcze raz, to 4:1. Kasjo został zdeklasowany. Bił albo na gardę albo w powietrze, za to nie ma punktów. Tak samo jak w piłce nie ma goli za piekne uderzenia z 30 metrów w spojenia.

Co do kursu przed ostatnia runda. Wiecie jak działają zakłady? Jak giełda. W momencie, gdy milion osób postawi na coś, kurs spadnie, a antagonistyczny rośnie, aby bukmacher zarobił. W prawdziwym sporcie, takie coś nie ma miejsca, bo nikt normalny, o zdrowych zmysłach, gdy Polska przegrywa z Niemcami 2:0 w 75 minucie, nie stawia na wygraną naszych. Natomiast, jakby nagle milion Polaków zaczęło obstawiać wygraną. Kurs spadłby diametralnie, a wzrósł na wygrana Niemcow.

Dziękuje za uwagę. Dziękuje za towarzystwo na tagu.

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@30062018: jaki brudny boks? takie coś to może być w gromdzie albo w innych #!$%@?, tak jak mówileś boks to szachy i szermierka na pięści a nie ze gość się przykleja do chłopa i głową #!$%@? przez cała walke, nawet Arturo mistrz Gruzji w boksie który nie jest sympatykiem don kasjo mówił ze zdecydowanie 4:1 dla niego
  • Odpowiedz
@Toton: nie masz pojęcia o czym piszesz i tylko się ośmieszasz. Obejrzyj sobie jakąś walkę Mike Tysona. Gdyby było tak jak piszesz, to wszystkie walki by przegrał przez dyskwalifikację, a mnie się wydaje że był jednym z najwspanialszych pięściarzy w historii. A teraz wracaj na ig pucować się Don Kasi.
  • Odpowiedz
@Toton: Przecież oni są kumplami Kasjo, na swoich socjal mediach #teamkasjo, wspólne zdjęcia i życzenia wygranej. Po prostu nie są obiektywni oceniając tę walkę. Pucują mu się bo liczą, że uda im się go zakontraktować i na nim zarobić.
  • Odpowiedz
  • 1
@konradowski1995: Tak, cios to cios. Tylko ludzie myślą, ze sędziowie oceniają tylko ciosy. Niestety to nie jest takie proste. Do oceny rundy wchodzi tez agresja, defensywa i narzucenie swojego stylu. Po krótce, jak skuteczną ma obronę - Norman łapał wszystko. Kto narzucił swój styl, Norman, nie ma chyba wątpliwości. Agresja, tutaj obaj na równo, może nawet Kasjo lepiej, bo pewnie był tym, co chciał posłać na deski. Ciosy CZYSTE. Nie ciosy
  • Odpowiedz
  • 1
A i najlepsze. Ludzie się kłócą, że jak wygrał 3:2 to jest niejednogłośnie, a jak 4:1 to jednogłośnie. Przecież jednogłośnie albo nie to stosunek punktacji sędziów czy 3:0 czy 2:1
  • Odpowiedz