Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady do #umniewbarze
Szukam drukarki, nie musi być laser, nie musi być tusz. Jest mi wszystko jedno.
Zależy mi na jak najniższym koszcie druku.

Drukujemy około 50 stron dziennie, zarówno kolor jak i czarny.

Pare parametrów, które potrzebujemy:
- wydruk w formacie A3 (ale to kwestia dyskusyjna)
- możliwość podawania innego papieru niż ten, który jest w kasecie, bo wydruki robimy na różnych papierach, a ciagle otwieranie kasety i przez to Krzywe drukowanie jest męczące
- skaner

W zasadzie to tyle. Macie jakieś konkretne modele, które możecie polecić?

#komputery #drukowanie

KubaJam - Potrzebuje porady do #umniewbarze 
Szukam drukarki, nie musi być laser, nie...

źródło: comment_16213169476jE52u7AFwC8CR6uI5qKG4.jpg

Pobierz
  • 23
@pacuja: no niezła. Mam kombajn na własność, zamówienie tonera z netu nie problem, problem pojawia się, jak muszę go zutylizować - tutaj zabierają sami.
Kombajn ostatnio się zje*^%$ał, gdybym był chuchrem, czekałbym tydzień na serwis, no ale dotaszczyłem to do samochodu, potem z samochodu do serwisu i potem w drugą stronę. Sama przyjemność. Żadna pani biurwa mi nie pomorze, bo pazurki by się połamały.
Za wygodę się płaci.

OP sam sobie
@kuncfot: my liczyliśmy i się nie opłaca, za xeroxa 5325 daliśmy 6,7k netto w 2015 roku, teraz mamy wydrukowane ponad 320k stron
z 3-5x wymienialiśmy bęben (nie wiem dokładnie) i nie wiem ile tonerów, robi to ktoś w biurze albo serwisant jak chcemy żeby rzucił okiem na środek i ją wyczyścił, raz w roku lub trochę rzadziej przyjeżdża, tonery odbiera sklep, kiedyś byli goście którzy sami je zabierali do recyklingu ale
@KubaJam: W poprzedniej pracy szef miał chyba canona albo epsona, kupował tylko butelki z tuszem i prosto z tego szło bez żadnej wymiany tylko adapter przystosowany miał.
Może takiego rozwiązania poszukaj.