Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam #!$%@?ć #debili, #starebaby
Godzina 10 z minutami, jako wzorowy #budowlaniec stoję sobie grzecznie w kolejce do kasy z kurczakiem z różna i kajzerkami pod pachą. Z racji tego, że kolejka się wolno posuwa, kontempluję sobie jaką małpkę kupić do tego śniadania.
W pewnym momencie z mojego błogiego stanu budzi mnie szturchnięcie pod żebra i #!$%@? się przede mnie starej baby z hasłem: "Bo ja tylko sałaty zapomniałam" i mi się spieszy. Jakby grzecznie poprosiła, to bym ją puścił. Ale jak do mnie wystartowała, to ciśnienie mnie wzrosło, chillout się skończył, ale z kulturą odpowiadam, że mnie to nie interesuje, że Pani czegoś zapomniała. Kolejka jest jedna dla wszystkich. Sklepowa mnie poparła (znajoma, bo codziennie #malpki u niej kupujemy )
Ale to nic. Po chwili pyskówki, #starababa grzecznie stanęła w kolejce za mną
No to ja, jako prawdziwy Polak Katolik, stwierdziłem, że zamiast zapłacić kartą w 10 sekund, to wybiorę sobie blika.
Jak ktoś jest zorientowany, to wie, że płatność można wydłużyć prawie do trzech minut
No i tę starą babę przytrzymałem dodatkowo 3 minuty. Prawie ja szlag trafił. Widok jej ryja: bezcenny. Sklepowa jutro czekoladę za tę akcję dostanie.
Brawo ja , no #!$%@?ć debili