Wpis z mikrobloga

Obesrwuje sobie wasze wpisy i najbardziej ciekawią mnie te w ktorych wspomniacie, że na portalach randkowych nie macie żadnych polubien, jak sie cofne do momentu w którym miałam badoo to pamietam, że zawsze odrzucałam te profile w których było tylko jedno zdjęcie, kolesi z gołymi klatami, kolesi klasycznie przystojnych bo wiadomo, czego tu szukają oraz takich z creepy fotkami, takich niestety było najwiecej. Nie wiem na ile wam ten wpis pomoże, ale uwierzcie normalne dziewczyny własnie w tak szukają, raczej jak ktoś szuka związku nie bedzie marnowac czasu na kolesia który ewidentnie szuka tylko ruchania, a tacy są dla was największą konkurencją z tego co wnioskuje.

#badoo #zwiazki #portalerandkowe
  • 44
Creepy zdjęcia = zdjecia na tle swojego auta (bo trzeba sie pochwalić), zdjecie w usyfionej łazience/pokoju, zdjecie w wódą/piwem/fajką itp


@plotka: Ty wymyśliłaś pięć powodów, kolejna kobieta wymyśli kolejne 5, bo samojebka, bo nie takie ubranie, bo nie taka mina, bo bez ludzi, bo za dużo ludzi, bo z kobietami, bo coś tam, blabla i wychodzi potem brak polubień dla facetów. To jest reguła.
pewnie tak, ale ty tez masz swoje standardy i nie tracisz czasu na np laske która jest alkoholiczką


@plotka: No wow, tak jakby 80% facetów byli alkoholikami i to widać po zdjęciu.

A moje standardy są żadne w porównaniu do babskich, bo jak tak się was przesuwa na zdjęciach, to tak jakby kopia w kopię jedne i takie same. Aby szczupła, bo i ja nie jestem gruby. No, straszne rzeczy. Dlatego
@nowywinternetach: mowie o zdjeciach które wskazuja na to, że ktoś jest alkoholikiem, a nie trzeba duzo zeby to wywnioskować, albo materialistą (zdjecia z samochodem), widzisz masz tez swoje standardy nie chcesz grubej laski, ja nie pije, to nie chce kogoś kto robi, tyle. Jest tez tak jak mówisz, że laski narzekają na to, że nie ma dobrych facetów ale takie same sie odsiewają i nie bedziesz musiał na tracić czasu, na
@Kindybal_xD: Nie wiem, może poprosić kogoś zeby ktoś zrobił zdjecie, każdy ma jakieś poczucie estetyki i chyba lepiej zrobić zdjecie w ładnym świetle na zewnątrz bo i twarz wygląda korzystniej i tak jakaś milej sie oglada takie zdjecie niestety portale randkowe działają troche jak taka samoreklama
a nie trzeba duzo zeby to wywnioskować


@plotka: Wystarczy być kobietą i sobie dopisać coś do zdjęcia, mimo, że to nieprawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyście nie dorabiały teorii do zdjęć to byłaby inna sprawa, a jest ich wiele.

albo materialistą (zdjecia z samochodem)


Albo materialistkami są panny, które lecą na gościa ze statusem, niż bez.

widzisz masz tez swoje standardy nie chcesz grubej laski


No i
@plotka: Tam to teraz żeby sprostać tym wyśrubowanym wymaganiom to chyba trzeba by było się udać na sesję do profesjonalnego fotografa który zna się na rzeczy. Nigdy Wam nie dogodzi, zdjęcie mogę sobie wstawić jakie mi się podoba i nikomu nic do tego.
@nowywinternetach: kobieta nie jest w stanie tego pojąć.

One nie mają pojęcia co to jest być duchem dla społeczeństwa. Że można przez kilka lat nie wyjść na randkę, mimo usilnych starań.

Wiekszosc kobiet może kogoś poznać dosłownie wszędzie. W kolejce po cebulę, czy idąc miastem.

Ich rady są zenujaco śmieszne.
@nowywinternetach: Załóż sobie portal jako dziwczyna i zobacz jaką masz konkurencje wtedy bedziesz wiedzieć o czym mówie, bo na pewno nie do dopisywaniu teorii do zdjęc ktore są zwykłymi zdjęciami.
@daro1: Co z wami jest nie tak, bedzie szukać wymówek w nieskończoność byle tylko nic ze sobą nie zrobić tylko robić w kółko to samo oczekując innego efektu. ja pisze o normalnych zdjeciach wyglądających estetycznie a ty juz wyskakujesz ze musisz isc do profesjonalnego fotografa...
Załóż sobie portal jako dziwczyna i zobacz jaką masz konkurencje


@plotka: Ja wiem jaka jest konkurencja, znam statystyki. 80% mężczyzn nie ma par lub ma bardzo mało. Nie muszę zakładać konta. Miałem je wiele lat temu gdy sytuacja była lepsza.