Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jesteśmy Laughing Fox Games - dwuosobowe studio gier. Dzisiaj zaczynamy kampanię naszej pierwszej gry RPG - "Dreamland Prison", na Kickstarterze (Zapraszamy też do ogrania demka gry na Kickstarterze). Z tej okazji mamy dla was #rozdajo 3 klucze do Steam do pełnej wersji gry, która ukaże się około listopada 2021.

Losujemy przez #mirkolos, wystarczy jedynie zostawić plusika, skoro sami jesteśmy zieloni, to zielonki też biorą udział!

Plusować można do 29.05.21 do godziny 12:00, czyli do soboty, niedługo po zakończeniu konkursu ogłosimy wyniki.

Parę słów o naszej grze - jest to klimatyczny RPG akcji z dynamicznym systemem walki i ciekawą fabułą. Tworząc Dreamlanda inspirowaliśmy się Torchlightem II, więc jak lubicie takie klimaty to powinno wam siąść. I zamiast rozpisywać się jakaż to gra jest zacna, zapraszamy do ogrania dema, na Kickstarterze, bo demo zweryfikuje. (ʘʘ).

Nasze studio składa się obecnie z dwóch osób, mnie, który zajmuję się prawie wszystkim w grze, choć głównie programowaniem/designem i mojej dziewczyny która zajmuje się grafiką 3D. Po 8h pracy w gamedevie, zamiast sobie odpoczywać, siadamy i robimy nasze gry, żeby w przyszłości móc zacząć pracować wyłącznie nad naszymi grami i być w stanie z tego się utrzymać. Docelowo chcielibyśmy robić gry takie jak Gothic I / Gothic II NK, ale rozumiemy że do tego trzeba więcej osób, więc chcemy najpierw się rozwinąć. Udana zbiórka na Kickstarterze, mocno ułatwiłaby nam tworzenie kolejnych wspaniałych gier.
Jako że jesteśmy tylko we dwójkę, musimy ograniać wszystko od tworzenia gry, po wydanie i promocje, co po 8h pracy może trochę zmęczyć psychę (°° Nie bierzemy też hajsu od UE czy od rządu, więc staramy się zrobić porządne studio od zera, tylko przy własnym wysiłku i pomocy graczy, którą siądą nasze tytuły. Dla tego każde wsparcie projektu, czy udostępnianie byłoby giga mile widziane. Zapraszamy na:

Kickstarter: Kickstarter
Steam: Steam

Nasze media społecznościowe:
Facebook: Facebook
Instagram: Instagram
Gamejolt: Gamejolt
Twitter: Twitter

#rozdajo #gry #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev #unity3d #chwalesie #tworczoscwlasna
  • 16
  • Odpowiedz
@LaughingFoxGames Bardzo mi się podoba taki koncept mimo że jeszcze nie zagrałem (a to zrobię na bank () ) szacun, szczególnie, że 2 osoby tylko robią :D Może w demie jest, ale nie grałem więc zapytam, jaki silnik użyty?

Edit : Dobra, w tagach jest, fajnie jest najpierw zapytać a potem szukać xD
  • Odpowiedz