Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Jakie to jest wszystko mdłe...
Znów mam dzień wolny i nie wiem co z nim zrobić. Szkoda mi czasu na jakąkolwiek rozrywkę, ale jednocześnie nie chce mi się robić nic produktywnego. Za co się nie wezmę to będę miał za mało czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znów robić od 6 do 14 i liczyć tylko na to żeby opuścić to miejsce xD odmawiać sobie wszystkiego, bo na nic mnie nie stać. Żyć by pracować i jedna wypłata dzieląca od bezdomności.
Ostatnio dostałem artykuł odnośnie oszczędzania xD ktoś sobie ze mnie zakpił...

Przestań chodzić do restauracji
Nie kupuj niewiadomo czego
Zamiast kawy na mieście, wypij w domu

XDDDD

Zapisuję od miesięcy moje i dziewczyny wydatki. Nie kupujemy nic więcej niż to co jest nam potrzebne. Ze sklepu bierzemy przecenione mięso i wszystko co w promocji. Kupujemy od dwóch miesięcy tylko to co jest konieczne do życia, a i tak nie mam kasy.
Mój były pracodawca jest mi winien za 3 miesiące pracy i muszę się z nim sądzić... Musiałem iść do gówno roboty i zarabiam mniej niż dziewczyna xD
Musiałem wziąć kredyt, żeby mieć co jeść.
Mogę w końcu ją zabrać na jakąś randkę... Bez szału, ale w końcu wyjdziemy z tego domu.

Jeszcze palę, żeby było śmieszniej... Jednak bez nich to nie wytrzymałabym za długo. Jedna paczka dziennie, ale czy to taki dużo? Jedyna przyjemność jaka mi została i w sumie lek działający lepiej niż jakiekolwiek #ssri

Nie mam już powoli siły xD zabijać się nie chcę, ale żyć coraz bardziej nie. Tylko dla dziewczyny wstaję i coś robię, ale gdyby nie ona to już bym miał to wszystko w dupie.

#depresja #gorzkiezale #zalesie
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acetylo: te poczucie winy jakoś mi nie pozwala na cieszenie się z tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) już większość z tych rzeczy nie robię od kilku miesięcy. Jedynie czytam i słucham podcastów, ale robię to na siłę, bo taki cel sobie postawiłem. Chociaż jeden rozdział, chociaż jeden podcast, żeby nie spać i robić coś oprócz pracy
@Garztam: zakladam, ze ta firma nadal dziala i innym placi tak? Czyli nie wszystko stracone. Znasz swoją wartość i te pieniadze Ci sie po prostu należą. Są twoje. Zacznij od budowania poczucia wlasnej wartości wlasnie od tego, bo jej nie dostrzegasz.
Od pon do piątku pisz maile, a potem dzwoń do tej firmy, ze chcesz dostać należną wypłatę. Dzwoniles do jakiejsc inspekcji pracy? Po prostu zapytaj taką instytucję co mozesz zrobic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wmawiaj... -.- nienawidzę się tłumaczyć, ale ok.

Więcej niż 10 lat z depresją, kilka prób samobójczych, terapia, szpital i leki, które brałem w takich ilościach że miesięcznie mi szło 160 zł na same leki. Nie byłem w stanie pracować.

Któregoś dnia zacząłem palić i nagle minęły mi lęki, zacząłem myśleć bardziej klarownie i byłem w stanie podjąć w końcu pracę. Leków nie biorę, myśli samobójczych nie mam i nagle nauczyłem się gadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojnar91: opisałem sytuację na mirko, ale cała ta procedura trwa. Odzyskam pieniądze, ale zanim do tego dojdzie minie sporo czasu.

Sprawdzę tę książkę.

Ja jakoś nie potrafię nic zmienić, brak mi sił...
@Garztam same wymowki i usprawiedliwianie siebie, zobacz ludzie mowia Ci tutaj co robisz zle ale Ty tego nie przyjmujesz do siebie. Sluchaj czasem innych ludzi, moze czasem widza cos czego Ty nie dostrzegasz, otworz sie na krytyke, przyjmij ja i cos z nia zrob zamiast sie tlumaczyc przed samym soba. Twoja glowa chroni Cie przed jakakolwiek zmiana, na sama mysl o zrobienii czegos innego niz krecenie sie w bezpiecznym kolku bania tworzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kfjatooshek: tylko że ja już próbowałem tych rzeczy i to po kilka razy. Te rozwiązania to kręcenie się w kółko.
Nowe rozwiązania jakie dostałem to: melatonina i leki, które wyrzucają dopaminę, bo poza tym wszystko sprawdziłem i próbowałem.
Nie paliłem całe moje życie i po jakimś czasie rzuciłem
Leki brałem
Terapię mam
Wyjechałem
Próbowałem podnieść kwalifikacje
Etc.
Wszystko jak krew w piach.
Krytykę przyjmuję i próbuję wprowadzać rozwiązania, kiedy one nie