Wpis z mikrobloga

@DywanTv: To nie wynika z nieumiejętności czytania książki tylko z lenistwa. Po co masz zakuwać cały rok jak możesz to zrobić w dwóch ostatnim miesiącu? Dzieciaki widzą, że w szkole publicznej #!$%@? uczą i że wszyscy mają #!$%@? to oni też chcą mieć. Weź spróbuj kiedyś przerobić rok w miesiąc z takiej matematyki i potem dopiero gadaj o ludziach, że są debilami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogromny
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: oczywiście, że tak robiłem. Po co się uczyć cały rok? Jak widziałem, że przypadało 1 pytanie na semestr, to uczyłem się i zgłaszałem na początku i wywalone do końca semestru, jak więcej i nie dało się przygotować to wywalone - poprawi się pod koniec XD.
I cyk 3 tygodnie nauki, a reszta czasu na chilu.
  • Odpowiedz
kujonkom klasowym spotykając je na kasie w Lidlu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Karonon:

taaaa tylko że bez tych kujonow by ten system upadł bo nie miałby kto cwanym podłączać kroplówki albo zbierać ich z asfaltu jak sobie głupi ryj rozwala.


@szynszyla2018: to prawda, ponadto kujon szybko się uczy, żeby się nie chwalić swoim dobytkiem. Większości może się wydawać, że jak ktoś żyje skromnie to znaczy, że
  • Odpowiedz
jakie to prawdziwe, z drugiej strony patrząc: mam takich kolegów, którzy co roku tak stali w kolejce do nauczyciela a teraz zarabiają konkretną kasę w swojej własnej firmie i śmieją się w twarz kujonkom klasowym spotykając je na kasie w Lidlu

@Karonon:
To dziwnych masz kolegów, u mnie wszyscy tacy to na oko max 5k brutto, większość minimalna. I tylko 1 na 20 takich ma firmę, która dobrze idzie.
  • Odpowiedz