Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DywanTv: no wiadomo, ale jak wielu jest takich dobrze uczących się a robiących za najniższą? A ja ze swojego otoczenia znam przynajmniej kilkanaście osób które tak jak ja nie były zbyt dobre w szkole a teraz swoja firma, ładny dom, rodzina itd. Takich z dobrymi ocenami którzy jakoś się wybili znam jednego, od zawsze dobrze się uczył, zrobił doktorat i wykłada na uczelni, chociaż nie wiem czy pensja doktorska to taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dildo-vaggins: to chyba zależy od tego z kim utrzymujesz kontakt to lepiej znasz ich sytuację, ja osobiście nigdy nie miałem żadnych problemów z nauką i żadnych zagrożeń, obecnie super praca zdalna i większość moich znajomych z czasów gimnazjum i szkoły średniej którzy radzili sobie w szkole też odnoszą sukcesy, a ci co lecieli ja zagrożeniach to spotykam ich na kasach w rodzinnym mieście jak rodziców odwiedzam. Większość to zasiłek i praca
jakie to prawdziwe, z drugiej strony patrząc: mam takich kolegów, którzy co roku tak stali w kolejce do nauczyciela a teraz zarabiają konkretną kasę w swojej własnej firmie i śmieją się w twarz kujonkom klasowym spotykając je na kasie w Lidlu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Karonon: podałeś właśnie piękny przykład osoby prostej, której się udało i oczywiście jej obowiązkiem jest naśmiewanie się z innych zawodów. To jest