Wpis z mikrobloga

@nibiru_klontwex w sumie jestem na etapie poszukiwań bo nie działa na mnie dużo fajnych rzeczy przez snri, ale jak nie brałem to najbardziej lubiłem feciorke i potem blanty na zwalę było w rym coś magicznego. Teraz feta reż spoko tylko trochę niebezpiecznie i działa euforia a speeda brak także nawet lepiej do samotnego walenia
Co najbardziej lubicie sb zarzucić?


Najbardziej lubię sobie zarzucić pytanie do przemyślenia, czego próbuję uniknąć i dlaczego nie jestem w stanie wytrzymać ze swoją głową, skoro chodzi mi po niej zamienienie się w naćpanego, albo #!$%@? karalucha.
@nibiru_klontwex feta działa słabiej i bez spida i duże ryzyko zespołu seretoninowego przy snri. Pregabalina nie ma wpływu ale pomaga na zjazd. Mefedron to samo. Przy ssri działanie też słabsze ale nie ma obaw o zespół serotoninowy.
Via hyppereal
Ale nie wiem czy zoloft to snri czy ssri "najlepszym" wyjściem.jest odstawić leki i za 3tyg #!$%@?
Btw mdma w ogóle nie działa a niebezpieczeństwo duże. Dlatego wale.bombke na wieczór tylko. Ale zwala
@kopytakonia: Dzięki! To jeszcze poczekam, bo mam gorszy okres w życiu i chcę go przezwyciężyć. Leki mi sporo dały, ale przez gabę dużo palę i piję hektolitry kofeiny ¯\(ツ)/¯
Jak już wszystko ogarnę, to zapodam se coś fajnego (a fanką mdma jestem)