Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w gruzie i dziecko wysiadając #!$%@?ęło drzwiami w nadkole mojego auta. (°° Wysiadłem, i kulturalnie przedstawiłem sprawę. Baba panika, że to nie prawda ona nic nie poczuła. Zadzwoniła po swoich jakiś fagasów. Przyjechał jakiś Janusz i od razu zaczął mi wciskać, że to nie mogło się stać i wgniecienie nie pasuje do drzwi w jego gruzie XD. Ja na to, że dzwonię w takim razie na pały i od razu inna gadka.

Teraz będę musiał tracić czas zgłoszenie szkody i na wizytę w ASO. (,)

#samochody #stluczka ##!$%@?
m.....2 - Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w ...

źródło: comment_1622739070cEHKou1IR1fhGKzRSbRlK2.jpg

Pobierz
  • 92
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@michal42: moim zdaniem bez sensu bawić się w wymianę błotnika ewentualnie w lakierowanie.
Wyciągnął bym wgniotkę metodą PDC (czy jakoś tak) a miejsce z odpryskiem zaszpachlował i punktowo dał w kolor.
Bawić się w lakierowanie dla takiego odprysku mija się z celem tym bardziej, że jest to srebrny lakier i ciężko będzie dobrać taki sam odcień
@michal42 nie ma nic gorszego niż baba parkująca obok. Normalnie patrzenie jak parkują obok to jak oglądanie thrillera Hitchcocka. Kiedyś sobie siedzę w aucie i udało się takiej jakimś cudem zaparkować, to wypełzła ze swojego gruza i mi dupskiem o lusterko zahaczyła. Wiem że zdarzają się wyjątki ale ogólnie zawsze jest dreszczyk kiedy kobietą parkuje obok xD
@ZlodziejBilonownic słuchaj, wjeżdżam na parking Lidla, przede mną jedno auto też. Jedziemy wzdłuż miejsc parkingowych, szukamy wolnego. Samochód przede mną (Passat) się zatrzymuje, ja też. Passat zaczyna cofać, uderza we mnie mimo klaksonu (cofać nie mogłem, za mną kolejny).
Wysiadamy, zawołałem ich, bo chcieli sobie odejść po prostu..
Po chwili bezsensownej rozmowy, babka pasażerka, taka typowa Grażyna-to-be-in-20-years mówi, że uderzenia nie było i ma na to 3 świadków (kierowca i 2 osoby
Absolutnie nie pochwalam zachowania sprawców, ale o ile nie śmigasz Bentleyem czy rzadkim klasykiem to polecam mieć #!$%@? na takie drobne pierdółki jak na foto, szkoda nerwów


@ZlodziejBilonownic: To twoja własność i nikt nie ma prawa jej niszczyć. A jeśli to zrobi to ma płacić. Nie ważne czy to kosztowało kilka tysięcy czy kilkadziesiąt. Jak ci bachory piłką okno wybiją to też olejesz? Co to w ogóle za logika. Dbam o
@PeterFile no niestety.
Ja ostatnio pod luxmedem czekałem na swojego różowego to najpierw z prawej puknął drzwiami jakiś typ a potem z 2 strony baba z BMW -.- na pytanie czemu mi wali/dotyka swoimi drzwiami moje to stwierdziła że ale ona to delikatnie. Chui, że czarny lakier i lekko przykurzony od pyłków i widać każda pierdołe. Nie cierpię ludzi co mają fistaszka zamiast mózgu i nie dbają o cudza własność