Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w gruzie i dziecko wysiadając #!$%@?ęło drzwiami w nadkole mojego auta. (°° Wysiadłem, i kulturalnie przedstawiłem sprawę. Baba panika, że to nie prawda ona nic nie poczuła. Zadzwoniła po swoich jakiś fagasów. Przyjechał jakiś Janusz i od razu zaczął mi wciskać, że to nie mogło się stać i wgniecienie nie pasuje do drzwi w jego gruzie XD. Ja na to, że dzwonię w takim razie na pały i od razu inna gadka.

Teraz będę musiał tracić czas zgłoszenie szkody i na wizytę w ASO. (,)

#samochody #stluczka ##!$%@?
m.....2 - Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w ...

źródło: comment_1622739070cEHKou1IR1fhGKzRSbRlK2.jpg

Pobierz
  • 92
Absolutnie nie pochwalam zachowania sprawców, ale o ile nie śmigasz Bentleyem czy rzadkim klasykiem to polecam mieć #!$%@? na takie drobne pierdółki jak na foto, szkoda nerwów


@ZlodziejBilonownic: Nie. Moja własność to moja własność. Sam czasem staję na głowie, żeby nie dotknąć auta obok (np. kiedy jest ciasno to wchodzę przez drzwi pasażera), i tego samego oczekuje od innych. Jak ktoś nie potrafi się zachować nie niszcząc rzeczy innych ludzi, to
to ja bym też "przypadkiem" #!$%@?ł drzwiami w jej auto


@Judger2:
co?

mordo odróżniasz przypadek od celowego niszczenia?


@anonim1133:
mordo potrafisz czytać ze zrozumieniem?

w sensie, że ma mieć wywalone na to jak ktoś traktuje jego własność?

moje słowa, czytaj aż do ciebie dotrze :))

@foronetopiconly:
chyba nie oglądałem, kurde nie pamiętam
kojarzę coś z tym Mercem, że w bukowy las wjechał i miał rozkminę- to scena z tego
@michal42: jak mi kiedys przyjechał fagas takiej babki to pierwsze co uslyszal ze mam go w dupie bo nie jest strona w tej sprawie. Zrobil sie czerwony jak porotherm 24 i zaczal do mnie warczec wyciagnalem gaz z auta to sie grzecznie schowal.
moim zdaniem bez sensu bawić się w wymianę błotnika ewentualnie w lakierowanie.

Wyciągnął bym wgniotkę metodą PDC


@KanapkaPL: TEgo nie wyciągniesz mireczku. Wgięcie na samej krawędzi jest.

@PogryzionyPrzezPokemony: No niestety. :/

@Anoniemamowy: Golf VII

Spisałeś w końcu oświadczenie, czy była policja? W ubezpieczalni nie mów, że to zrobił pasażer. Powiedz, że kierowca wysiadając uderzył drzwiami, bo będzie problem z odpowiedzialnością z oc.


@BezzZnaczenia: Siedzę w branży więc wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekawe jest to, że jak zawsze co się #!$%@? to baba najczęściej jak automat. Najpierw wyparcie, później panika, #!$%@? i wołanie o pomoc facetów.


@michal42: tak to jest, niby wszyscy jesteśmy równi, ale dorosłe kobiety dzwonią po opiekunów xD też jak miałem stłuczkę, to baba dzwoniła do faceta, co ma zrobić. A że facet nie mógł podjechać, no to zostali jeszcze inni mężczyźni, z policji xD

A co do uszkodzenia, to