Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w gruzie i dziecko wysiadając #!$%@?ęło drzwiami w nadkole mojego auta. (°° Wysiadłem, i kulturalnie przedstawiłem sprawę. Baba panika, że to nie prawda ona nic nie poczuła. Zadzwoniła po swoich jakiś fagasów. Przyjechał jakiś Janusz i od razu zaczął mi wciskać, że to nie mogło się stać i wgniecienie nie pasuje do drzwi w jego gruzie XD. Ja na to, że dzwonię w takim razie na pały i od razu inna gadka.

Teraz będę musiał tracić czas zgłoszenie szkody i na wizytę w ASO. (,)

#samochody #stluczka ##!$%@?
m.....2 - Ale się #!$%@?łem. Siedziałem w aucie na parkingu, podjechała jakaś baba w ...

źródło: comment_1622739070cEHKou1IR1fhGKzRSbRlK2.jpg

Pobierz
  • 92
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michal42: z jednej strony to tylko samochód. Ale jak ktoś po prostu ignoruje czyjąś własność w swoim otoczeniu i będzie się w żywe oczy wypierać no to sorry, ale takie zachowania trzeba tępić. Jak za ciasno to niech gdzie indziej zaparkuje. Jak dziecko wysiada, to mu powiedzieć, żeby poczekało (dzieci w zdecydowanej większości nie są debilami i jeśli je w miarę wychowujesz, a nie Traktujesz jak zabawkę to powinno się do
@ZlodziejBilonownic: Drobne pierdółki? Chłopie, to jest spora wgniotka. Mogę jeździć zadbanym autem wartym kilka tys i co, mam tolerować takie wybryki bo nie jest to Bentley? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja #!$%@?ę, najlepiej przeprosić że obok niej stanąłeś XD
@milkaziomek:

dalsza część mojego posta była po to, aby pokazać przejaskrawiony przykład o co mi chodzi- zrozumienie tego to zbyt dużo?


@PanKracy582: przejaskrawione i nieadekwatne.
Chodzi o to, że co innego akt wandalizmu a co innego przypadkowe draśnięcie, którego trzeba wypatrywać z bliska. Ludziom w Polsce #!$%@? na punkcie ich czterech kółek, są gotowi jechać do lakiernika z lekko przytartym plastikowym zderzakiem...
Jakiś czas temu byłem u szwagra i okazało
@czympyrympym: rozumiem ze za wcześnie z wydawaniem opinii, ale jak pierwsze wrażenia? Zastanawiam się nad rainsportami 5, w sumie to jutro o 13 mogę założyć komplet, ale mogę się wstrzymać. Opinie niby dobre, ponoć trochę głośne na suchym. Odniesiesz się?

@michal42 mógłbyś się również wypowiedzieć?
Ciekawe jest to, że jak zawsze co się #!$%@? to baba najczęściej jak automat. Najpierw wyparcie, później panika, #!$%@? i wołanie o pomoc facetów.

@michal42:
Ale przecież to tyczy facetów. Mojej różowej jak jakiś facet zrobił taką szkodę, to jego głównym argumentem było to, że jest facetem i umie lepiej kierować, więc to nie jego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal42: dlatego ja zawsze 10 razy się zastanawiam gdzie zaparkować, aby nikt takich jaj mi nie zrobił. Ostatnio baba mnostwo miejsca z przodu parkowanie równoległe podjeżdża wolno wolno mi pod maskę mówię co jest kuźwa, podjeżdża i zostawiła chyba 1mm luzu. Wysiadam mówię co Pani robi takie podjeżdżanie pod maskę jest bezmyślne a ona ja tu tylko na chwilę proszę pana. Się wkurzyłem mówię jak kobieto nie szanujesz swojego auta to