Wpis z mikrobloga

  • 779
Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się #!$%@? na głównej od kilku miesięcy to przechodzi już ludzkie pojęcie. Takiego festiwalu chlopskorozumizmu, polaryzacji społecznej oraz populizmu to tu chyba nigdy nie było. Komentarze na poziomie paździerzu z grupek pisowskich z 200+ plusami. Naprawdę polecam przeczytać ten artykuł i komentarze pod nim. Mam wrażenie jakby ktoś testował farmę trolli, bo aż nie mogę uwierzyć że to tak na serio.

#wykop #glowna ##!$%@? #wysryw #koronawirus #covid19
olek12216 - Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się #!$%...

źródło: comment_1622960605sohR1uhKUuYXRot51g0sED.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@wioslarz-umyslow: Nie muszą moderować treści użytkowników. Wystarczy aby był ranking wiarygodności jakiś. Na Reddicie jest system karmy przykładowo. Community bany się wręcz powinny automatycznie rozdawać jak ktoś przekroczy jakiś próg bólu w złym kierunku.
  • Odpowiedz
towarzyszu, to juz bylo.


@peszmerd: Niestety, wydaje się, że wielkie koło cywilizacji zataczane jest kolejny raz. Za każdym razem nowa fala naiwnych ludzi przyklaśnie. Jak widać sucha edukacji historii to jedno, a propaganda telewizyjna jednak silniejsza.
  • Odpowiedz
Za myślenie inaczej - nie. Za kłamstwa i manipulacje - tak, jak najbardziej.


@Khaine: tylko to co uwazamy za prawde i klamstwo zmienia sie co chwile. zobacz ze pol roku temu za twierdzenie ze covid nie jest naturalny i wyszedl z labu byles banowany i wyzywany od szurow. a teraz? teraz nawet najwieksze glowy covidowe mowia ze covid nie jest naturalny
  • Odpowiedz
towarzyszu, to juz bylo.


@peszmerd: To nadal jest, przecież polityczne trolliska próbują wszystkich zakrzyczeć, zakłamać i zaszczuć, masz normalnie nieprawdziwe informacje wykopywane z płomieniem na główną, bo tłum szurów się zbiega i promuje swoje urojenia. I co gorsza nie wiadomo potem nawet którzy to są, kojarzy się tylko paru najgorszych kłamców.
  • Odpowiedz
tylko to co uwazamy za prawde i klamstwo zmienia sie co chwile. zobacz ze pol roku temu za twierdzenie ze covid nie jest naturalny i wyszedl z labu byles banowany i wyzywany od szurow. a teraz? teraz nawet najwieksze glowy covidowe mowia ze covid nie jest naturalny


@czakabakir: No i dobra, ale to jest normalne że się konsensus naukowy może zmienić. Szur nie wnioskuje na podstawie informacji, on wniosek sobie wymyśla
  • Odpowiedz
I poniosą za to cenę jak chłopskorozumkowych przygłupów będzie już tak dużo, że normalni ludzie po prostu stąd pójdą.


@Khaine: przecież tu już jest pełno ścierwa, które wpłyneło z pato strimami kilka lat temu. Białkowi i zbożowemu elfowi oni nie przeszkadzali, a ciągną poziom może nawet bardziej niż foliarze, bo tych łatwiej wyłapać
  • Odpowiedz
@olek12216: 100% prawda, brakuje mi 3 miesiecy do 10 lat tego konta, ale moge nie dotrwac :(
W mojej bance nie ma problemow z rasizmem, szowinizmem, homofobia etc, zylbym w przekonaniu ze to norma, ale wykop pokazuje mi jak ludzie sa jednak #!$%@?
  • Odpowiedz
@Khaine: kim jesteś, żeby nazywać kogoś o innych poglądach idiotą? Myślisz, że dla wielkich korpo i rządu liczy się nasze dobro a nie pieniądze i władza? Jesteśmy bombardowani propagandą na wszystkich frontach, po prostu niektórzy są tego świadomi bardziej inni mniej. Obecna skala ignorancji mnie przeraża. Twoje osądy nie są oparte na Twoich niepodważalnych badaniach a jedynie na tym co serwuje Ci główny nurt.
  • Odpowiedz
Uwielbiam jak w każdym wątku o braku tolerancji dla ludzi nietolerancyjnych ktoś wyjeżdża z hasłem że to faszyzm. Nie, faszyzm jest wtedy gdy pozwala się przygłupom kwitnąć po czym wjeżdża taki Korwin czy inny Trump z okrzykiem "zabić #!$%@? tych ludzi".
  • Odpowiedz
Twoje osądy nie są oparte na Twoich niepodważalnych badaniach a jedynie na tym co serwuje Ci główny nurt.


@Cytryn__: Przynajmniej są czymś podparte a nie są po prostu jakimś wyssanym z dupy urojeniem w które ktoś wierzy ponieważ w dzisiejszym losowaniu bzdur z chłopskiego rozumku mu tak wypadło.
  • Odpowiedz
@Khaine: ja nie kumam jak administracja mogła w ogóle do tego dopuscic. Przecież przez to morze #!$%@? które się wezbralo na wykopie przez lata powoduje, że żaden poważny brand nigdy się tu nie będzie chciał reklamować @Khaine
  • Odpowiedz
@durielek2: Kiedyś bordo było właśnie niejako systemem karmy - bordowi to byli ludzie którzy mieli dużo plusów, czy na mirko czy na głównej, co oznaczało że mają jakiś szacunek od ludzi. Obecnie bordo to tylko surowy współczynnik aktywności ile kto wrzuca wykopów, co propagandyści wykorzystują bezlitośnie #!$%@?ąc losowymi znaleziskami o dosłownie czymkolwiek. Zdecydowanie wolałem stary system, bo przynajmniej jak ktoś miał bordowy nick to wiedziałem, że ludzie mu przyznają rację częściej
  • Odpowiedz
@Khaine: Palenie papierosów dla zdrowego gardła czy jedzenie margaryny dla zdrowego lipidogramu też było kiedyś poparte wieloma badaniami. Tam gdzie rolę grają pieniądze badania pod tezę nie są niczym nowym. Odróżniaj proszę chłopski rozum od normalnego własnego rozumu, który powinien mieć każdy i który chroni przed łykaniem wszystkiego co wciska nam mainstream. Wystarczy mi dużo sprzeczności, narracja WEF i brak logiki w tym co się dzieje przez ostatni czas, żeby kwestionować
  • Odpowiedz
@durielek2: Ale przecież nie chodzi o to żeby reklamowały się tutaj "poważne", "wartościowe" marki. Sztuka jest sztuka, a taki TVP czy inny krzak sprzedający szkolenia uwodzenia płaci takie same pieniądze. I biznes się kręci.
  • Odpowiedz