Wpis z mikrobloga

  • 779
Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się #!$%@? na głównej od kilku miesięcy to przechodzi już ludzkie pojęcie. Takiego festiwalu chlopskorozumizmu, polaryzacji społecznej oraz populizmu to tu chyba nigdy nie było. Komentarze na poziomie paździerzu z grupek pisowskich z 200+ plusami. Naprawdę polecam przeczytać ten artykuł i komentarze pod nim. Mam wrażenie jakby ktoś testował farmę trolli, bo aż nie mogę uwierzyć że to tak na serio.

#wykop #glowna ##!$%@? #wysryw #koronawirus #covid19
olek12216 - Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się #!$%...

źródło: comment_1622960605sohR1uhKUuYXRot51g0sED.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Odróżniaj proszę chłopski rozum od normalnego własnego rozumu, który powinien mieć każdy i który chroni przed łykaniem wszystkiego co wciska nam mainstream. Wystarczy mi dużo sprzeczności, narracja WEF i brak logiki w tym co się dzieje przez ostatni czas, żeby kwestionować pewne działania, a chłopem nie jestem.


@Cytryn__: Kwestionowanie to nie to samo co kłamstwa i manipulacje w formie rozsiewania fake newsów gdzie są dosłownie zmanipulowane wypowiedzi powyrywane z kontekstu przedstawione.
  • Odpowiedz
@olek12216: Dlatego ja już mam totalnie wysrane na ten #!$%@?łek, głowna to od dawna ściek niewarty uwagi, na mirko coraz gorzej.
No ale michałowi sie muszą najwyraźniej zgadzać rogale, skoro pozwolił na powstanie tu takiego szamba xD
  • Odpowiedz
@olek12216 jak nie pasuje, to usuń konto towarzyszu. Wykop to polityczny ściek, gdzie non stop tęczowi #!$%@?ą się z pisowcami, chyba że maski opadają gdy głosują razem i masz #neuropis
A taki Pazura z PiSem właśnie polaryzują ludzi namawiając ludzi za ich pieniądze do niepotrzebnych szczepień. To indywidualna kwestia każdego co robi że swoim zdrowiem i życiem.
  • Odpowiedz
@olek12216: generalnie to ten portal osiągnął dno jeśli chodzi o komentarze dot. Szczepionek. Porównywanie szczepienia do Auschwitz, jakieś obrazki szczepionka macht frei, wyzywanie zaszczepionych od covidian etc. Już mi miejsca na czarno listo brakuje od tych idiotow
  • Odpowiedz
@Khaine: jasne, skrajności są i zawsze będą. Martwi mnie jedynie coraz częstsze i obecne na wykopie wrzucanie każdego kto kwestionuje oficjalną narrację do wora z najbardziej skrajnymi osobami. Tak działają socjotechniki.
  • Odpowiedz
nigdy nie przestał, od 2007 to była stolica żołtych napisów teorii spikowych, new world order i tylko złoto, anioły nieba, ten vnajya jasamaya czy jakos tak krol lechitów wszyscy zaczynali kariere na wykopie xD


@kupuje_bulki_w_almie: Przecież wykop to postował dla beki
  • Odpowiedz
aha, czyli jak ktoś jest przeciwko finansowaniu artystów z pieniędzy publicznych albo przeciwko szczepionkom to jest tym gorszym co rozumuję jak chłop? Beka


@brednyk: Argumentum ad wysrywum wyssanum z dupum xD Przywołałeś przykład absolutnie wyjęty z dupy i nie mający nic wspólnego z problemem o którym się tutaj mówi specjalnie po to aby próbować obrócić kota ogonem i pokazać że przecież ci co kłamią i manipulują to są tak naprawdę ci
  • Odpowiedz
@olek12216: Przecież zawsze tak było. Zła unia, uchodźcy, żydzi, Szwecja, Niemcy a teraz masz śmiercionki.
Jedyna różnica, że obecne szury są na serio groźne dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olek12216: paradoksalnie tym, co zabiło wykop jest właśnie mikroblog. O ile ma on dużo zalet bo pozwala na szybką komunikację i tworzenie odrębnych społeczności wewnątrz jednej dużej to niestety pozwala na organizowanie się w grupy także ludzi o skrajnych, głupich lub niebezpiecznych poglądach i niestety w ostatnich latach osób głupich po prostu pojawiło się tutaj zbyt dużo. Ja z wykopu korzystam od ponad 10 lat i od tamtej pory obserwuję systematyczny
  • Odpowiedz
@Khaine: sorry ale przygłupy tutaj były od zawsze i to bardzo silne. Dopiero teraz mają wstęp normalni ludzie, którzy nie zgadzają się z kółeczkiem wzajemnej adoracji i mają własne zdanie. 5 lat temu nie można było wyrażać się negatywnie o Polsce, kobietach, policji, straży pożarnej, wykopowiczach. Teraz codziennością jest możliwość mówienia po prostu co się chce. I to jest dobre. A wszystkim, którzy tego nie lubią - dziękujemy.
  • Odpowiedz