Wpis z mikrobloga

@negroni: niech się głupia pipa przepisów nauczy, na autostradzie nie wolno się zatrzymywać. stało się coś wzywasz pomoc drogową i cierpliwie czekasz za balustradą.
  • Odpowiedz
piekna kobieta na poboczu autostrady czeka na rycerza


@negroni: motocykliści naczytali się wykopu i wiedzą, że p0000lka chce ich tylko wykorzystać, a pomaganie kobiecie i nie otrzymanie od niej co najmniej loda to bycie cuckiem
  • Odpowiedz
  • 741
@negroni co w tym dziwnego, że nikt życia nie chciał ryzykować? zatrzymywanie się na autostradzie to głupota czystej postaci, niejeden już to życiem przypłacił. Jest guma to stajemy na poboczu przeskakujemy za barierki i czekamy na pomoc drogowa
  • Odpowiedz
  • 0
@reddin widziałeś zdjęcie? jechałeś autostrada? okolice węzłów, okolice wiaduktów, mostów odcinki w okolicy dużych miast, to tak z pamięci.
  • Odpowiedz
widziałeś zdjęcie? jechałeś autostrada? okolice węzłów, okolice wiaduktów, mostów odcinki w okolicy dużych miast, to tak z pamięci


@cavird: To nie są balustrady.
  • Odpowiedz
@cavird: dyskutujesz z kims, kto ci bedzie wmawial, ze to nie jest droga dla rowerow tylko czerwony chodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkoda sobie strzepic klawiatury. Dla ciebie to balustrada i juz, kazdy zrozumie, ale jeden reddin bedzie robil fikolki.
  • Odpowiedz
@negroni: Ale taki właśnie jest obraz tej wielkiej "rodziny" motocyklistów. Jak w prawdziwej, czyli dobrze na zdjęciach się wychodzi, np ze spotów XD A tak to na grupach czy forach sraczka prawie jak ja elektrodzie czy innych specjalistycznych stronach. Ja kiedyś moto pchałem ze 3km i NIKT się nie zatrzymał a mijało mnie przynajmniej kilkanaście motocykli. A nie stanąłem na autostradzie tylko normalnej krajówce. Większość grupek zorganizowanych to zwykły szpan i
  • Odpowiedz
@negroni: I bardzo dobrze. Jestem dumny z motocyklistów że nie są białorycerzami na każde zawołanie tzipy. Szkoda że tak nie ma w innych społecznościach gdzie posiadanie otworu między nogami daje specjalne przywileje.
  • Odpowiedz
@negroni: #!$%@? jechałem wczoraj tamtędy jak one stały, wszyscy zwalniali i gapili się na nie i przez to cała autostrada była przez kilka kilometrów zakorkowana XDDDDDDD
  • Odpowiedz