Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dobra mądre głowy oburzone umorzeniem postępowania. Macie okazję się wykazać. Podajcie przesłanki które są wystarczające do tego, ażeby umieścić knur przymusowo w DPS. Jeśli szukacie osoby, która pierwsza informowała o próbie umieszczenia, to byłem ja. I na tamten moment, przesłanki były wystarczające. Nieleczona cukrzycą, nietrzymanie diety, zaniedbanie higieniczne i miejsce zamieszkania nienadające się do prowadzenia dalszego leczenia. Aktualnie knur ma pielęgniarkę, którą pilnuję aby brał leki, warunki bytowe systematycznie się poprawiają i sąd NIE MIAŁ podstawy do wydania wyroku "skazującego" czy to się wam podoba czy nie. A za nazwisko Kononowicz to co najwyżej można skazać za donosicielstwo albo bembenstwo. Ament
#kononowicz
  • 21
@marjan1234: są podstawy, bardzo oczywiste

warunki bytowe systematycznie się poprawiają

zapewniane przez szczura - schizofrenika uzależnionego od wyniszczającego nitro, gdzie w 3 lata postarzał się o 25, najwyżej średnia perspektywa
ciekawi mnie też jakie są wyniki badań dokonanych przez psychiatrę i czy takowe były robione?
zrozum, że sąd tym wyrokiem umył rączki dla MOPRu, jak się teraz coś będzie działo, to oni mogą chvj na to położyć powołując się właśnie na
@marjan1234: Więcej dodam. Te trzy wnioski wczorajsze i rozprawy za nasze pieniądze były na poziomie bzdurnych donosów Kononowicza. Jakieś wazony z MOPRu pisały za nasze pieniądze niedorzeczne bzdury na poziomie jego donosów. trafił swój na swego ale Ksiek pokonał ich swoim doświadczeniem. Może w Białymstoku płacą za taką samą pracę jaką Ksztof wykonuje charytatywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aa-aa: Może i dla normalnego człowieka burdel na Szkolnej to nadal burdel nawet jak umyli wannę, ale takich domów jest w Białymstoku dziesiątki, jak nie setki. Mają możliwość wykonywania podstawowych czynności tj. umycia się, ugotowania obiadu? Nikt w takich przypadkach nie oczekuje sterylnych pomieszczeń, to nie sala operacyjna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jankowalski811: Art.  54.  [Przesłanki i zasady umieszczenia w domu pomocy społecznej]

1. 

Osobie wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, niemogącej samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, której nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych, przysługuje prawo do umieszczenia w domu pomocy społecznej.
Knur nie spełnia żadnej przesłanki.
@marjan1234: czyli wprost stwierdzasz, że warunki które mają są adekwatne jak na 2021 rok. Poza tym z tego brudu różne choroby powstają m.in. gruźlica/mykobakterioza/pochp. Pod względami sanitarnymi to tam dramat jest, ale większym dramatem i ewentualnym zagrożeniem jest ich stan psychiczny oraz uzależnienie od ropzuszczalnika. Teraz MOPR mając czyściutkie ręce ma ich gdzieś i tak jak któryś raz już pisałem, pozostaje czekać co oni odj3bią
a o to raczej można być
@jankowalski811: rozumiem że jesteś lepszym specjalistą niż biegła sądowa ( lekarz psychiatrii )która wczoraj była w sądzie. Po drugie tysiące osób nie przestrzega diety i za to nikt nie wsadza do dps-u. Po trzecie Jestem na szkolnej raz w tygodniu i nie przypominam sobie, żebym komukolwiek wycierała tam tyłek