Wpis z mikrobloga

No zwierzęta zdecydowanie zachowałalby się lepiej w takiej sytuacji XD. Powochałyby dwa razy jego truchło i poszłyby dalej się gdzieś ruchać, zabijać i srać w krzakach.
Demonizujmy dalej ludzi. Uratowali chłopakowi życie i poszli grać dalej. Koniec końców nic złego się nie stało, a jeszcze Finowie wygrali, więc same plusy.

#mecz #pilkanozna #bekazpodludzi
pusiarozpruwacz - No zwierzęta zdecydowanie zachowałalby się lepiej w takiej sytuacji...

źródło: comment_1623566652DhML8coKGZcQDmrdbpNU4d.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@pusiarozpruwacz: czasem się zastanawiam jak i czy w ogóle możliwe jest odróżnienie narcystycznych urojeń psychologa od faktycznej diagnozy xD uwielbiam jak taki ekspert wchodzi cały na biało i mówi "wiem od was lepiej, czy powinno się was słuchać. Nie jesteście dorośli, z was są dzieciaczki którym trzeba pomóc". #!$%@?. Identyczny schemat jak wtedy gdy słucha się o uzasadnieniach rządowych dekretów. My wiemy lepiej co macie pić czy jeść czy nosić na
@pusiarozpruwacz: czasem się zastanawiam jak i czy w ogóle możliwe jest odróżnienie narcystycznych urojeń psychologa od faktycznej diagnozy xD uwielbiam jak taki ekspert wchodzi cały na biało i mówi "wiem od was lepiej, czy powinno się was słuchać. Nie jesteście dorośli, z was są dzieciaczki którym trzeba pomóc". #!$%@?. Identyczny schemat jak wtedy gdy słucha się o uzasadnieniach rządowych dekretów. My wiemy lepiej co macie pić czy jeść czy nosić na
wydaje mi się że nie zrozumiałeś co ten psycholog powiedzial. To co się wydarzyło było traumą nawet dla widzów, ale dla pilkarzy byl to wstrząs o wiele, wiele większy. Jeśli nie umierał przy Tobie ktoś znajomy, to sobie nie jestes w stanie wyobrazić co wtedy można czuć. W tej sytuacji po pierwsze pilkarze powinni mieć czas na "przeżycie emocji" a po drugie nie byli w stanie wsluchc się w swój organizm i
wydaje mi się że nie zrozumiałeś co ten psycholog powiedzial. To co się wydarzyło było traumą nawet dla widzów, ale dla pilkarzy byl to wstrząs o wiele, wiele większy. Jeśli nie umierał przy Tobie ktoś znajomy, to sobie nie jestes w stanie wyobrazić co wtedy można czuć. W tej sytuacji po pierwsze pilkarze powinni mieć czas na "przeżycie emocji" a po drugie nie byli w stanie wsluchc się w swój organizm i
@pusiarozpruwacz: Oto wypowiedź Kamila Wódki: „Z mojego punktu widzenia traktowałbym to jako decyje barbarzyńską. Ponieważ uważam, że w tej sytaucji najważniejsze jest zdrowie zawodnika, który w tym momencie był kontuzjowanym ale też mamy do czynienia z reakcją całego zespołu. Na coś czego oni do końca nie wiedzli jakie będzie miało tak naprawdę konsekwencje to co się wydarzyło. Na moje ustal cisną się słowa, które mówiły by o tym, że chcielibyśmi mieć
@WalentyKwiczol no to zale miej do Kołodziejczyka. Jest redaktorem naczelnym jeden z największych kanałów sportowych w kraju i pisze nagradzane książki. To nie potrafi takiej prostej rzeczy, jak podać wypowiedź gościa z sensem, a nie robić z tego karykaturę.