Wpis z mikrobloga

No zwierzęta zdecydowanie zachowałalby się lepiej w takiej sytuacji XD. Powochałyby dwa razy jego truchło i poszłyby dalej się gdzieś ruchać, zabijać i srać w krzakach.
Demonizujmy dalej ludzi. Uratowali chłopakowi życie i poszli grać dalej. Koniec końców nic złego się nie stało, a jeszcze Finowie wygrali, więc same plusy.

#mecz #pilkanozna #bekazpodludzi
pusiarozpruwacz - No zwierzęta zdecydowanie zachowałalby się lepiej w takiej sytuacji...

źródło: comment_1623566652DhML8coKGZcQDmrdbpNU4d.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@pusiarozpruwacz: czasem się zastanawiam jak i czy w ogóle możliwe jest odróżnienie narcystycznych urojeń psychologa od faktycznej diagnozy xD uwielbiam jak taki ekspert wchodzi cały na biało i mówi "wiem od was lepiej, czy powinno się was słuchać. Nie jesteście dorośli, z was są dzieciaczki którym trzeba pomóc". #!$%@?. Identyczny schemat jak wtedy gdy słucha się o uzasadnieniach rządowych dekretów. My wiemy lepiej co macie pić czy jeść czy nosić na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pusiarozpruwacz: Zwłaszcza że trener Danii sam powiedział że to decyzja drużyny żeby dokończyć mecz, mieć to za sobą a i ta decyzja zapadła dopiero po tym jak dowiedzieli się ze stan Eriksena jest stabilny. Do tego dodał że UEFA nie wywierała na nich presji.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: przypomniało mi to laskę, którą znałem, która twierdziła, że murzyni są inteligentniejsi od Polaków, bo jak przyjeżdżają do Europy to studiują, a Polacy za granicą głównie pracują fizycznie xD
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: czasem się zastanawiam jak i czy w ogóle możliwe jest odróżnienie narcystycznych urojeń psychologa od faktycznej diagnozy xD uwielbiam jak taki ekspert wchodzi cały na biało i mówi "wiem od was lepiej, czy powinno się was słuchać. Nie jesteście dorośli, z was są dzieciaczki którym trzeba pomóc". #!$%@?. Identyczny schemat jak wtedy gdy słucha się o uzasadnieniach rządowych dekretów. My wiemy lepiej co macie pić czy jeść czy nosić na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_kolek: skoro uznali że mogą grać dalej to co, należy wyjść przed szereg i powiedzieć "no sory ale medycyna mówi inaczej i nie wolno wam nic robić dopóki tego nie odchorujecie"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pusiarozpruwacz: połowa czasu narzekanie, że UEFA kazała grać. Potem info, że to piłkarze chcieli. Sama, no ok skoro chcieli. I wtem - #!$%@?, że chcieli, to nie oni powinni decydować!
A najlepiej jakby mogli głosować Janusze przed TV i narzekać na wyniki głosowania.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że nie zrozumiałeś co ten psycholog powiedzial. To co się wydarzyło było traumą nawet dla widzów, ale dla pilkarzy byl to wstrząs o wiele, wiele większy. Jeśli nie umierał przy Tobie ktoś znajomy, to sobie nie jestes w stanie wyobrazić co wtedy można czuć. W tej sytuacji po pierwsze pilkarze powinni mieć czas na "przeżycie emocji" a po drugie nie byli w stanie wsluchc się w swój organizm i
  • Odpowiedz
wydaje mi się że nie zrozumiałeś co ten psycholog powiedzial. To co się wydarzyło było traumą nawet dla widzów, ale dla pilkarzy byl to wstrząs o wiele, wiele większy. Jeśli nie umierał przy Tobie ktoś znajomy, to sobie nie jestes w stanie wyobrazić co wtedy można czuć. W tej sytuacji po pierwsze pilkarze powinni mieć czas na "przeżycie emocji" a po drugie nie byli w stanie wsluchc się w swój organizm i
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Oto wypowiedź Kamila Wódki: „Z mojego punktu widzenia traktowałbym to jako decyje barbarzyńską. Ponieważ uważam, że w tej sytaucji najważniejsze jest zdrowie zawodnika, który w tym momencie był kontuzjowanym ale też mamy do czynienia z reakcją całego zespołu. Na coś czego oni do końca nie wiedzli jakie będzie miało tak naprawdę konsekwencje to co się wydarzyło. Na moje ustal cisną się słowa, które mówiły by o tym, że chcielibyśmi mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@WalentyKwiczol no to zale miej do Kołodziejczyka. Jest redaktorem naczelnym jeden z największych kanałów sportowych w kraju i pisze nagradzane książki. To nie potrafi takiej prostej rzeczy, jak podać wypowiedź gościa z sensem, a nie robić z tego karykaturę.
  • Odpowiedz