Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić mi dobry serial detektywistyczny/kryminał? Szukam czegoś jak True Detective, Mindhunter, Mare z Easttown, Fargo (to może mniej) czy The Killing. Ogólnie żeby akcja toczyła się wokół rozwiązania jakiejś zagadki. Obejrzałem już tego sporo i wiem jedynie, że nie podobają mi się brytyjskie i skandynawskie produkcje. Z góry dzięki.

#seriale #hbogo #netflix #kryminal #kino #filmy #pytanie
  • 34
@inan: ten nowy Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana, (Law & Order: Organized Crime) nie procedurtal a jedna całość to jest, no i jak oglądałeś poprzednie części, to są starzy aktorzy, ale znajomość poprzednich części nie jest wymagana
@travis_marshall widziałem dwa odcinki i jakoś mnie nie porwał, bo jakoś nie miałem ochoty na ghetto I te klimaty. Mam cały czas na liście rezerwowych więc prędzej czy później i tak obejrzę :)
@fnk4 dosłownie przedwczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i już nie wróciłem. Nie mój kilmat chyba. Wolę te klimatyczne amerykańskie, ze zbrodnią w małym miasteczku i ogólnie całą tą gęsta atmosferą.
@fnk4 Ogólnie nie lubię brytyjskich seriali. Utopii nie widziałem, ale ostatnio obejrzałem pierwszy sezon Broadchurch, bo miał dobre recenzje i ledwo dotrwałem do końca.
@adam86 Oglądałem kiedyś film "dziewczyna z tatuażem" i jeszcze jakiś jeden duński kryminał i trochę się zniechęciłem klimatem. Potwornie ponuro i ciemno.