Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Służba zdrowia w Polsce to żart.
Złamałem nogę. Chce iść do lekarza ortopedy który skontroluje mi gips i powie czy dobrze sie zrasta. Terminy.. na nfz za półtorej miesiąca (Warszawa ortopeda dla dorosłych pilne). To nieśmieszny żart ze muszę za ten nfz co miesiąc płacić.
Pewnie pójdę prywatnie płacąc z 300pln za wizytę i kolejne 200pln za rtg. Przeżyje- od tego mam ubezpieczenie, ale bierze mnie #!$%@? jak moje pieniądze są wyrzucane w błoto, a gdy potrzebuje muszę i tak z czymkolwiek iść prywatnie
#lekarz #ortopeda #zdrowie #zlamanie #warszawa #polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cc3ea2c75928000a7299d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
BiednaElfka: @pyroxar: tymczasem w Stanach Zjednoczonych zwiększa się poparcie dla publicznej służby zdrowia, bo ich system jednak nie sprostaje wymaganiom.

@Bonetti: jak nie będzie publicznej służby zdrowia to ludzie będą narzekać, że muszą płacić ubezpieczenia. Jak na raka zachorują to będzie skowyt, bo na ulicę trafią. Z moich doświadczeń osobami najbardziej narzekającymi na publiczną służbę zdrowia są tacy co z byle przeziębieniem chodzą do lekarza prywatnie po syropek, żeby