Wpis z mikrobloga

Sousa więc wyszedł na zewnątrz, w koronie cierniowej i płaszczu purpurowym. Boniek rzekł do nich: «Oto Selekcjoner». 6 Gdy Go ujrzeli mejweni i Polacy, zawołali: «Zwolnij! Zwolnij!» Rzekł do nich Boniek: «Weźcie Go i sami zwolnijcie! Ja bowiem nie znajduję w Nim winy». 7 Odpowiedzieli mu Mejweni: «My mamy Prawo, a według Prawa powinien On odejść, bo sam siebie uczynił Lepszym od Brzęczka».
8 Gdy Boniek usłyszał te słowa, uląkł się jeszcze bardziej. 9 Wszedł znów do szatni i zapytał Souse: «Skąd Ty jesteś?» Sousa jednak nie dał mu odpowiedzi. 10 Rzekł więc Boniek do Niego: «Nie chcesz mówić ze mną? Czy nie wiesz, że mam władzę utrzymać Ciebie i mam władzą Ciebie zwolnić?» 11 Trener sousa odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». 12 Odtąd Boniek usiłował Go utrzymać. Mejweni jednak zawołali: «Jeżeli Go zostawisz, nie jesteś przyjacielem Brzęczka. Każdy, kto się czyni prezesem, sprzeciwia się PZPN»

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #kanalsportowy #heheszki #pdk
KolankoD - Sousa więc wyszedł na zewnątrz, w koronie cierniowej i płaszczu purpurowym...

źródło: comment_1624093680bB2Ui6J0ISvtvxAhkVAwrX.jpg

Pobierz
  • 16