Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie... -15kg wagi ciała. Najgorsze choróbsko od nastu lat mnie dopadło (według lekarza Covid), to była tragedia. Przez 9 dni ciągle wysoka gorączką która nie chciała spadać, tak wysoka że "odcinało mnie" i w trakcie rozmowy potrafiłem stracić świadomość :P Nawet zmiana pozycji z leżącej na siedzącą sprawiała trudność, ale najgorszym wyzwaniem było przejście kilku metrów do łazienki... Totalnie traciłem oddech, jakbym maraton życia zrobił, i musiałem usiąść i kilka minut łapać oddech, masakra.
Teraz powróciłem do świata żywych... ale 15kg lżejszy :P Pierwszy trening za mną, lekki trening upper body, kondycyjnie nie czułem problemów no ale trening bardzo lekki, natomiast mięśnie całe obolałe i zmęczone, czuje że odbudowa wyników zajmie parę miesięcy. No niestety co zrobić, trzeba zacząć od poziomu zera i na nowo się budować.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 216
@chodznapole Nowością jest też praktycznie nieograniczony budżet na wytworzenie i przekierowanie prawie całych zasobów ludzkich, dzięki czemu tak szybko powstała. Do tego o wiele większa liczba osób na których były badania kliniczne, niż normalnie.
No i wszystko byłoby fajnie szurowo wolno-myśliciele górą, gdyby nie to, że jego żona zrobiła badania deki którą brał - było w niej 8 różnych związków, oprócz właśnie nandrolonu xD I jeszcze gdyby to skłoniło ich do jakiejś głębszej refleksji, ale niestety, branie bomby z labu gdzie we fiolce dostajesz wszystko oprócz pożądanego związku na pewno nie mogło się do tego przyczynić, za to lekarze podając mu w śpiączce leki, żeby nie
@IntruderXXL Zdrowia! Szanuję za brak uczestnictwa w eksperymencie medycznym ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do przebiegu choroby, no to bądźmy szczerzy, duża masa mięśniowa nie sprawia, że twoje ciało może sobie zdrowo radzić z ponadprogramowymi kilkudziesięcioma kilogramami tłuszczu. Będąc dociętym nie zdychałbyś 2 tygodnie na covida. Myślę, że powinno ci to dać do myślenia czy rzeczywiście warto robić taką "masę".