Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do niebieskich spod tagu #modameska i nie tylko. Posiadam szerokie biodra i dość duże pośladki i wcięcie w talii. Na szczęście z ramionami nie jest źle, ale i tak te biodra psują proporcje. Jak z taką sylwetką dobierać ubrania? Prawie nic nie chce na mnie pasować. Zauważyłem, że chyba najlepiej fitują spodniez bardzo dużym stretchem, ale gdzie ja znajdę chinosy z 20% elastanu czy innego rozciągliwego materiału. Czy może są jeszcze jakieś inne typy ubrań które pasują? Może regular fit zamiast slim? Z góry dzięki za pomoc.

#ubierajsiezwykopem #streetwear #pytanie #kiciochpyta #niebieskiepaski #ubrania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d08447aee6da000a9a7118
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim musisz to dupsko maskować. Spodnie ze stretchem to żadne rozwiązanie, bo się po prostu na tobie opinają i tym bardziej eksponują ten mankament. Ale bardziej ci pomoże odpowiedni krój a nie ten czy inny skład. Przede wszystkim nie noś rurek i jakichś przesadnie wyslimowanych spodni. Noś proste spodnie, które spowodują, że twoja wielka dupa "zginie" wizualnie w odpowiednio większej ilości tkaniny na wysokości ud. Możesz nosić też krój
OP: @przyprawca

Noś proste spodnie, które spowodują, że twoja wielka dupa "zginie" wizualnie w odpowiednio większej ilości tkaniny na wysokości ud

Jak mam więcej materiału w okolicach ud, to one jak i nogi wydają się nieproporcjonalne szerokie do reszty ciała. Przynajniej przy standardowym stanie tak się dzieje. Wtedy wyglądam na niskiego, mimo że mam normalny wzrost. Chyba musiałbym być mocno napakowany, żeby to fitowało.

Nie noś przykrótkich t-shirtów czy polówek, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
IMO spodnie z wysokim stanem raczej podkreślają pośladki, a nie je ukrywają.
Najważniejsze żebyś nie chodził w skinny fit bo tam 2ssystko najlepiej widać. Slim fity zależnie od kroju. Najlepiej iść w regularną fit choć musisz też ocenić czy Ci pasują.
Koszulka tak jak piszesz nie może być za długa bo przy dużych biodrach będzie je opinała jak spódniczka mini. Najlepiej jakby była dość szeroką żeby optycznie poszerzyć górna część