Wpis z mikrobloga

Jak gram w GTA 5 i strzelam do ludzi ale nie zabijam ich od razu, przestrzeliwuje im kończyny, patrzę na ich wzrok gdy leżą w agonii, znęcam się nad nimi. Zawsze wtedy moja pała stoi na baczność niczym do filmów z Laną. Za każdym razem jak ich torturuje czuje podniecenie, nie wiem czemu ale podobają mi sie to.
#przegryw #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: no właśnie nie rozumiem tego czemu tak się dzieje, cholernie mi sie to podoba jak mogę patrzeć jak umierają w cierpieniu. W normalnym życiu jestem osobą kompletnie pozbawioną agresji. Dużo działam charytatywnie, pomagam innym ludziom. Czasami mam dziwne myśli ale no w realu chyba bym ich nie spełnił
  • Odpowiedz
ale no w realu chyba bym ich nie spełnił


@Mietowaherbata94: A gdybyś miał pewność siebie na tyle wysoką, by się nie bać co zrobisz i tego że nie pójdziesz do więzienia, zero konsekwencji, aby tylko odczuć pozytywne emocje?

Mnie to trochę dziwi, bo jak kobiety fantazjują o gwałcie, to potem jednak dążą do tego, że chcą greya w sypialni i walą BSDM. To samo musi być z satysfakcji z cierpienia innych,
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: normalnie nie lubię patrzeć jak ludzie cierpią, jest mi po prostu ich szkoda. Gdybym był całkowicie bez konsekwencji też bym nikogo nie męczył.

@emotionalCat: postal 2, o panie boże zapomniałem o tym. Muszę sobie ogarnąć, tam do dopiero się inby #!$%@?. GRY SĄ ZŁE ZNISZCZA CIĘ,, PODPISZESZ TO TY CZY POZOSTALI PRZY ŻYCIU CZŁONKOWIE TWOJEJ RODZINY.
  • Odpowiedz