Wpis z mikrobloga

nic mnie tak nie #!$%@? jak #!$%@?, że kobieta też może być "przegrywką", "incelką"
Rozmawiałem na wykopie i reddicie z kilkunastoma kobietami, które za takowe się uważają i typowy kobiecy przegryw prezentuje się mniej więcej tak:

-większość ma za sobą przynajmniej jeden związek
-wszystkie uprawiały seks, wielokrotnie
-kilkadziesiąt par na tinderze to norma
-bliskość emocjonalna z drugą osobą to dla nich coś kompletnie oczywistego
-przytulanie przez osobę nie z rodziny tak samo (przypominam że na tagu są chłopy, których NIKT, NIGDY nie przytulił)
itd.

Śmiało można więc mówić, że "kobieta-przegryw" to taka kobieta, która nie dostaje atencji do chadów i ma po prostu z tego powodu ból dupy, ale nie jest żadnym przegrywem.
#przegryw
#blackpill
DJtomex - nic mnie tak nie #!$%@? jak #!$%@?, że kobieta też może być "przegrywką", "...

źródło: comment_1624747316UqW9VASiNhJyn83seufc7G.jpg

Pobierz
  • 55
@DJtomex: Mama mnie przytulała. A myślę, że kobieta może spokojnie nie mieć nigdy związków. Niewielka liczba ludzi jest aseksualnych albo w inny sposób nienormatywnych, w tym kobiet. Szukałem w Internecie o osobach 17+ (średni wiek inicjacji w USA) dziewicach i były zarówno kobiety jak i mężczyźni. Poparz na fora dla aseksualnych.
@Fenszi: jestem babą, jak zaznaczyłam i jednak wolę facetów. byłam z gościem, który mi się nie podobał zupełnie, ale z uczuciem przyszło to że drobne rzeczy - oczy, uśmiech itd. były dla mnie ładne i miałam w wygląd zupełnie wywalone. u nas się to rozpadło przez odległość, wygląd do końca miałam gdzieś. myślę że każdy ma do tego inne podejście, natomiast spermiarzy jest tyle że każda potwora znajdzie amatora
@niewiemcorobic: Aseksualni stanowią w/g jednego źródła ok. 1%. Tak, ludzie kłamią, ale myślę, że akurat na ten temat kłamią w Internecie anonimowo mniej niż w realu. Ja czytałem m in jakieś listy do redakcji, były kobiety i mężczyźni. Ludzie kłamią o wszystkim, ale to zakładając to to wszelkie badania socjologiczne są pozbawione sensu...
@Fenszi: dużo facetów leci na tzw. "śluzary" czyli babskich spermiarzy z samego faktu samotności, w społeczeństwie jakoś krąży obrazek że to facet zawsze jest obrzydliwym napaleńcem i wielu nawet nie myśli, że u takiej przywiązanie czy uczucie może być udawane żeby tylko doszło do stosunku