Wpis z mikrobloga

nic mnie tak nie #!$%@? jak #!$%@?, że kobieta też może być "przegrywką", "incelką"
Rozmawiałem na wykopie i reddicie z kilkunastoma kobietami, które za takowe się uważają i typowy kobiecy przegryw prezentuje się mniej więcej tak:

-większość ma za sobą przynajmniej jeden związek
-wszystkie uprawiały seks, wielokrotnie
-kilkadziesiąt par na tinderze to norma
-bliskość emocjonalna z drugą osobą to dla nich coś kompletnie oczywistego
-przytulanie przez osobę nie z rodziny tak samo (przypominam że na tagu są chłopy, których NIKT, NIGDY nie przytulił)
itd.

Śmiało można więc mówić, że "kobieta-przegryw" to taka kobieta, która nie dostaje atencji do chadów i ma po prostu z tego powodu ból dupy, ale nie jest żadnym przegrywem.
#przegryw
#blackpill
DJtomex - nic mnie tak nie #!$%@? jak #!$%@?, że kobieta też może być "przegrywką", "...

źródło: comment_1624747316UqW9VASiNhJyn83seufc7G.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@DJtomex: czyli już taka laska nie jest dziewicą = jest dziewczyną drugiej kategorii i nigdy żaden wartościowy facet nie zainteresuje się nią do związku. Ale oczywiście pobawić się można.
  • Odpowiedz
Kobieta może być przegrywem tylko jak ma jakąś mega ciężka niepełnosprawność. Chociaż w niektórych przypadkach i tak znalazłyby się jakis desperat.


@Oseghe: Nope. Nawet kobiety z ciężkimi chorobami genetycznymi uniemożliwiającymi normalne poruszanie i powodującymi ich deformację są w stanie bez większych problemów znaleźć sobie partnera - patrz chociażby anioł na resorach
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Dlatrgo dodałam disclaimer, że w niektórych przypadkach i tak kogoś znajdują, chociaz na tinderze widziałam laske, ktora dosłownie była jak baby Voldemort z Harrego Pottera i mniej więcej taki rodzaj niepełnosprawnosci dopiero kobietę dyskwalifikuje.
  • Odpowiedz
@DJtomex: większość różowych oczywiście bredzi, ale jednak znam odosobnione przypadki, gdy laska może być przegrywem, lecz nie w takiej definicji jak ludzie spod tagu (seks, związki, uczucia), tylko mentalnie, np. nie wychodząc całymi dnami z domu. Są też ludzie, którzy z własnej woli mogą nie ruchać się przez 1-2 lata i nie stanowi to dla nich żadnego problemu, bo nie mają na to parcia. Ale jak ktoś mówi, że facetowi tak
  • Odpowiedz